Росія перекидає в Ростовську область танки з Криму для їх вторгнення на схід України

13:02 13 червня 2014 р.


Фото: УНІАН

Про це заявив у п’ятницю координатор проектів «ИнформНапалм» і «Бурконьюз» Роман Бурко.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 13 червня, в повідомленні «РФ перекидає захоплені в Криму танки Т-64БВ через Ростовську область - активіст (фото)»:

«РФ перекидає захоплені в Криму танки Т-64БВ через Ростовську область. Про це заявив у соцмережі активіст Роман Бурко, координує проекти «ИнформНапалм» і «Бурконьюз».

За його словами, саме танки даної моделі 12 червня були помічені в кількох містах Донецької і Луганської областей України, але не було зрозуміло, яким чином вони проникають в Україну, оскільки ця техніка могла бути захоплена терористами зі складів, що знаходиться на консервації в Артемівську. 

Після спілкування з жителями Артемівська стало відомо, що танковий склад, що знаходиться там і раніше вважався одним з найбільших в Україні, зараз практично не використовується і знаходиться в напівзруйнованому стані.

«Всю працездатну і сучасну техніку з нього вивезли раніше, тому його безуспішний штурм 8-9 червня, здійснений бойовиками – це скоріше обманний маневр і операція прикриття для нав'язування цільової аудиторії ідеї, нібито танки терористам вдалося захопити. Насправді Російська Федерація веде активну перекидання захоплених в Криму танків Т-64БВ через Ростовську область», – наголошує активіст. 

Бурко зазначив, що зафіксувати перекидання допоміг місцевий житель Павло, він зробив фото транспортування одного з танків на причепі в районі провулка Цікавий (Ростовської області)».

dailylviv.com

До теми

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу