Росія перекидає в Ростовську область танки з Криму для їх вторгнення на схід України

13:02 13 червня 2014 р.


Фото: УНІАН

Про це заявив у п’ятницю координатор проектів «ИнформНапалм» і «Бурконьюз» Роман Бурко.

Агенція УНІАН інформує сьогодні, 13 червня, в повідомленні «РФ перекидає захоплені в Криму танки Т-64БВ через Ростовську область - активіст (фото)»:

«РФ перекидає захоплені в Криму танки Т-64БВ через Ростовську область. Про це заявив у соцмережі активіст Роман Бурко, координує проекти «ИнформНапалм» і «Бурконьюз».

За його словами, саме танки даної моделі 12 червня були помічені в кількох містах Донецької і Луганської областей України, але не було зрозуміло, яким чином вони проникають в Україну, оскільки ця техніка могла бути захоплена терористами зі складів, що знаходиться на консервації в Артемівську. 

Після спілкування з жителями Артемівська стало відомо, що танковий склад, що знаходиться там і раніше вважався одним з найбільших в Україні, зараз практично не використовується і знаходиться в напівзруйнованому стані.

«Всю працездатну і сучасну техніку з нього вивезли раніше, тому його безуспішний штурм 8-9 червня, здійснений бойовиками – це скоріше обманний маневр і операція прикриття для нав'язування цільової аудиторії ідеї, нібито танки терористам вдалося захопити. Насправді Російська Федерація веде активну перекидання захоплених в Криму танків Т-64БВ через Ростовську область», – наголошує активіст. 

Бурко зазначив, що зафіксувати перекидання допоміг місцевий житель Павло, він зробив фото транспортування одного з танків на причепі в районі провулка Цікавий (Ростовської області)».

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу