Росія не змінює своїх ворожих дій щодо інших держав

12:44 1 травня 2021 р.

Речник міністра-координатора спецслужб Польщі вважає, що зі зміною посла Росії у Білорусі посилиться ворожа і агресивна пропаганда проти Польщі, НАТО і Заходу.

Росія не змінює своїх ворожих дій щодо інших країн. Оголошення рішення про виведення військ від України жодним чином не слід трактувати як відмову Кремля від агресії проти інших держав. Навіть виведення останньої партії військ, відправленої у район України, не змінює загрози для Києва. У цьому переконаний речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин.

Жарин нагадує, що Росія все ще веде війну проти України, окупуючи її територію та створюючи додатковий політичний та військовий тиск. Росія залишається країною, яка є реальною загрозою для інших. Невеликими кроками вона збільшує свої можливості впливу і здатність здійснювати ворожі дії проти Заходу, - підкреслює політик.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.

«Це добре видно у відносинах між Росією та Білоруссю. Кремль крок за кроком реалізує свої задуми щодо посилення контролю над Мінськом. Зміна російського посла в Мінську може бути символом посилення тиску, який Росія чинить на Білорусь. Призначення на цю посаду Євґєнія Лук'янова, досвідченого представника російської номенклатури, означає посилення курсу Кремля щодо Аляксандра Лукашенки. Початок місії Лук'яновим може також означати посилення ворожої щодо Польщі пропаганди з боку Мінська. У минулому Лук'янов брав участь у просуванні кремлівської пропаганди, спрямованої проти Польщі, НАТО та ЄС щодо подій під час Майдану в Україні», - написав Станіслав Жарин.

Призначення Євґєнія Лук’янова на посаду посла Росії у Білорусі означає посилення тиску Москви на Мінськ, переконаний речник міністра-координатора спецслужб. За його словами, попередній російський посол у Білорусі, реалізуючи політику Кремля, дозволяв Лукашенці зберігати удавання незалежності, обмежуючи до необхідного мінімуму двосторонні консультації. Жарин вважає, що зі зміною посла позиція Лукашенки може значно послабитися і це очевидний сигнал, що Кремль систематично підпорядковує собі Лукашенку.

«Лук'янов є досвідченим представником російської номенклатури - безпосередньою людиною і, коли того вимагає ситуація, агресивним у ЗМІ. Він був одним з найактивніших промоутерів російських тез із звинуваченнями НАТО та ЄС у фінансуванні Майдану в Україні та вказуванням на Польщу як країну, де готували „бойовиків Заходу”. Коли він займе свою посаду, агресивна пропаганда щодо Польщі з боку Мінська може бути посилена», - пише Жарин.

Зеленський хоче зустрітися з Путіним будь-де, окрім Києва

У глорифікації дивізії Галичина винен Кличко, - офіс президента

Три найбагатших депутати Львівської облради - з Європейської солідарності

 

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу