Росія не може наступати через багно. Тому на 1-1,5 місяці потрібна зупинка, – правозахисник

18:47 20 лютого 2015 р.

Коли земля трохи підсохне, то знову ці орди зі Сходу вирушать на штурм українських позицій.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом–Москвою–Петрозаводськом  на тему: «Як цьогорічні мінські домовленості вплинуть на агресивну політику Росії проти України і реакцію на війну в Донбасі країн ЄС і США?» заявив громадський діяч-правозахисник з Москви Павел Шелков

- За словами військових оглядачів, які відстежують ситуацію, зараз йде весна, танки зможуть погрузнути в багні. Тому на місяць-півтора все це потрібно було зупинити, тому що неможливо наступати, - каже він.

Водночас, москвич під час розмови неодноразово нагадував українцям, що нам не вдасться побороти військову агресію, не провівши при цьому власних реформ.

- Хотів би нагадати, що коли в Україні переміг Майдан, то я, виступаючи зі сцени Майдану, сказав: “Ви не думайте, що Майдан уже переміг. Це тільки перший крок чи півкроку до волі. І ви боролися не з Януковичем, а саме з Путіним. А Путін так просто Україну в спокої не залишить”, - каже Павел Шелков. 

І тут же робить довготерміновий прогноз: Україна переможе тільки після зміни режиму в Росії.

- На жаль, це так – поки при владі Владімір Путін, цей режим покою вам не дасть, - говорить росіянин.

При цьому він просить пам’ятати, що Владімір Путін та його оточення – це не Росія. 

- Росія – окупована країна. Янукович прийшов до влади шляхом виборів. Владімір Путін прийшов до влади іншим шляхом. Як ви знаєте, були підірвані будинки в Москві, була розв’язана чеченська війна. І так само ставилоя командування до загиблих контрактників, як ставляться зараз до загиблих військовослужбовців армії Росії в Україні, - каже він.

Також російський громадський діяч вважає, що Росія шантажує ЄС ядерною зброєю.

- Європейський Союз злякався, що США нададуть Україні летальну зброю, і це, теоретично, зможе підштовхнути Путіна до розв’язання іншого рівня ескалації, а тому числі з застосуванням тактичної  ядерної зброї, - вважає Павел Шелков.  

І тут, на його думку, буде багато залежати від того, чи перейдуть Європа та США на новий рівень санкцій. Це – запровадження ембарго на поставки російської нафти.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу