Росія намагатиметься привести на посади Президента, заступника голови ВР, міністрів – проросійських осіб, – політолог

15:21 23 листопада 2018 р.

Наступного року Росія спробує повернути ситуацію в Україні на користь собі м’якими методами. Тобто, намагатиметься привести на ключові посади – Президента, заступника голови Верховної Ради, міністрів – проросійських осіб.

Про це сьогодні, 23 листопада, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Які методи використовуватиме Росія на виборах Президента України і як їм протистояти», що відбулося у Львівському прес-клубі, заявив політолог Ігор Танчин.

На його думку, Москва не розв’язуватиме широкомасштабного конфлікту з Україною, аби не вступити у конфронтацію з усім світом. 

- Якщо вона пуститься берегів, то це буде надто небезпечно для її керівників, всі активи та родина яких вже перебувають не в Росії, всі їхні життєві плани пов’язані не з Росією, - каже він.

А «м’які» методи впливу будуть такими. 

- Росія  будуватиме свою роботу навколо проблеми миру і війни; навколо проблеми довіри до влади; навколо створення потужної проросійської коаліції півдня і сходу. Зробити це важко, тому що відійшла певна частина електорату Криму та Донбасу і зруйнована електоральна машина, якою була Партія регіонів. Але спроби будуть. І останнє – спроба ініціювати конституційну реформу і перевести Україну на позиції парламентської республіки, - перерахував політолог топові теми, на яких Росія будуватиме свою ідеологічну диверсійну роботу. 

На думку політолога Юрія Ситника, втручання варто чекати не тільки з боку Росії. 

- Якщо прочитати уважно тези Женевської конвенції, яка відбулася у квітні 2014 року, то можна помітити, що вони лягли в основу Мінських угод. Ми маємо певний міжнародний диктат, який змушує нас змінити Конституцію, йти на поступки тій самій Росії стосовного федералізації. І це було зроблено не Росією, хоча за її участю, - нагадує він. 

Юрій Ситник також вважає, що будь-яку помилку української влади російська пропаганда роздмухує та масштабує до розмірів «зради». 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:00 18 червня 2021 р.

Сергій Доротич зізнався у Львові про те, ким проплачений Рух #SaveФОП і зв'язки з олігархами

Рух #SaveФОП оголосив про всеукраїнську мобілізацію на акцію «Похорон мікробізнесу», яка запланована на 29 червня о 10.00 в Києві на Майдані Незалежності.

Рубрика: Політика

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу