Росія накопичує в Криму військову авіацію й десант (відео)

15:15 4 травня 2014 р.


Фото: vpk.name

Як розповів очевидець, «такого масованого перекидання, напевно, не було з часів окупації Криму німцями в 1941 році».

«Преса України» повідомляє сьогодні, 4 травня, що з материкової частини Росії на Кримський півострів перекинуто кілька десятків винищувачів четвертого покоління сімейства Міг і Су – в кількості, що становить майже авіаційний полк. Також у небі над півостровом багато очевидців спостерігали кілька реактивних бомбардувальників типу Ту-22 м.

При цьому на аеродромі Бельбек під Севастополем спостерігалася посадка не менше десятка військово-транспортних Іл-76 з десантом та технікою на борту. «Весь день в суботу над Кримом небо було темним від польотів авіації. Такого масованого перекидання, напевно, не було з часів окупації Криму німцями в 1941 році», - розповідає очевидець.

«Посилення угруповання російських військ на додаток до існуючих у Криму сил і засобів Чорноморського флоту свідчить про створення навколо Південно-Східного регіону України «збройного кільця» напруженості», – вважає анонімний кримський військовий експерт.

«У зв'язку з останніми подіями на сході України не виключено, що, нарощуючи угруповання в Криму, Росія стисне збройне кільце, погрожуючи південним і східним регіонам», – зазначає він.


Відео: InfoResist

dailylviv.com

До теми

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

18:11 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко заявила у Львові, що Зеленський затіяв своє «потішне опитування» заради легалізації наркотиків

Юлія Тимошенко вважає, що з п’яти питань до народу, які президент вирішив поставити у день виборів, насправді його цікавить лише одне – про легалізацію канабісу в медичних цілях.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу