Росія готується до масштабної війни, – Президент

13:00 7 вересня 2017 р.


Фото: radiosvoboda.org

Петро Порошенко вважає білорусько-російські військові навчання підготовкою до масштабної війни.

Президент України заявив сьогодні, 7 вересня,під час щорічного послання до Верховної Ради: «Немає поки що жодних ознак, аби Москва була готова відступити з Донбасу чи піти з Криму. А от доказів її підготовки до наступальної війни континентального масштабу –дедалі більше».

Серед прикладів підготовки до війни Президент назвав російсько-білоруські навчання «Захід 2017». Петро Порошенко також пояснив: «Під виглядом стратегічних командно-штабних навчань не виключається створення нових ударних угрупувань російських військ для вторгнення на територію України. 7 тисяч платформ із солдатами та технікою наблизилися та наближаються до наших кордонів. І немає жодних гарантій, що по завершенню маневрів це все повернеться в Росію», - сказав Порошенко.

Президент також додав, що саме через це Україна посилила контроль на всіх ділянках державного кордону. Петро Порошенко також нагадав, що у 2014 році під прикриттям нібито забезпечення безпеки Олімпіади в Сочі Росія розгорнула угрупування для проведення спецоперації з захоплення Криму, а в липні 2001 року, після проведення навчань «Кавказ-2008» російські війська, замість повернутися у пункти постійної дислокації, напали на Грузію.   

Президент також наголосив: «Теперішні навчання, які триватимуть аж два місяці, набагато значно масштабніші. Очевидно, Кремль перевіряє, наскільки готові до великої війни з Заходом не лише російські збройні сили, але і вся Російська держава».

Петро Порошенко також процитував слова американського сенатора Джона Маккейна: «Росія є більшою загрозою, ніж терористичні угрупування ісламської держави. У тих немає військових можливостей, технологій та прагнення правити світом. А у Росії є».

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу