Російським диверсантам вороття зі сходу України додому немає – їх туди не впустять

23:58 25 червня 2014 р.


Фото: ria.ru

Це випливає зі сьогоднішніх заяв головних прикордонників Білорусі й РФ.

Як передає сьогодні, 25 червня, агенція «РИА Новости», голова Державного прикордонного комітету Білорусі Леонід Мальцев заявив у середу журналістам, що «білоруські та російські прикордонники мають намір не допустити переміщення зброї і екстремістів зі сходу України на територію Союзної держави», натомість керівник Прикордонної служби Федеральної служби безпеки Росії Володимир Кулішов повідомив: «Одним з основних завдань прикордонного відомства Білорусі та Росії є недопущення проникнення на територію Союзної держави екстремістськи налаштованих осіб, терористів, недопущення переміщення коштів терору, щоб забезпечити стабільність в наших державах і в цілому в Союзній державі».

«Деловая столица» прокоментувала ці заяви в повідомленні «Терористів «Лугандона» в Росії будуть відловлиювати й відстріливати»:

«Як відомо, у Донецькій і Луганській областях України, незважаючи на оголошене припинення вогню, тривають напади російських диверсантів і місцевих бандитів на блок-пости українських силовиків, екстремісти займаються мародерством і вбивствами мирного населення, підривають залізничні колії, мости і т.д. Судячи з заяви керівника Прикордонної служби РФ, озброєних терористів з Донецької та Луганської областей на територію Росії допускати не будуть.

Значить, у випадку перетині кордону їх будуть відловлювати, відбирати зброю, а в разі опору – знищувати. Раніше в ЗМІ РФ неодноразово повідомлялося, що російських найманців, які воюють на боці сепаратистів, вдома не чекають, оскільки люди, що брали участь у військовому конфлікті, представляють серйозну небезпеку для стабільності самої Росії. Крім того, у разі інвалідності з причини поранення ці громадяни не отримуватимуть виплати, належні російським силовикам».

Як інформував «Щоденний Львів», російські прикордонники розстрілюють тих найманців, які хочуть повернуться з Донбасу до РФ  про це повідомляють жителі прикордонного села на Луганщині.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу