Російським диверсантам на Донбасі наказано перебільшувати втрати українських силовиків, – «ІС»

12:54 14 травня 2014 р.


Фото: sprotyv.info

Про це повідомляє в середу спільнота «Інформаційний Спротив».

Спільнота «Інформаційний Спротив» розповідає сьогодні, 14 травня, в повідомленні «Російські диверсанти отримали наказ деморалізувати силовиків і місцевих жителів»:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», структурний підрозділ ГРУ ГШ ЗС РФ 9головного розвідувального управління генерального штабу збройних сил Російської Федерації. – Ред.) у Ростові-на-Дону передав розпорядження керівникам диверсійних груп на Донбасі, які діють спільно з місцевими терористами , організувати інформаційно-психологічні акції, спрямовані на підрив бойового духу українських силовиків і деморалізацію місцевого населення. Зокрема, дано вказівку через усі можливі інформаційні канали поширювати дезінформацію про масову загибель під час бойових зіткнень українських військовослужбовців».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу