Російських спостерігачів на виборах не буде, – експерти

16:05 23 травня 2014 р.

Про це під час відеомосту між Львовом і Донецьком «Загрози президентським виборам у Львові та Донецьку. Як їх уникнути?», – заявили експерти двох міст.

«До дня голосування на Донеччині було багато міжнародних спостерігачів від ОБСЄ, ЕНЕМО, - сказав голова ДОГО ВГО «Комітет виборців України» Сергій Ткаченко. - Але в день виборів короткотермінових спостерігачів від цих структур не буде. Через небезпеку ці організації прийняли рішення не відряджати в регіон короткотермінових спостерігачів».

Хоча, за словами Сергія Ткаченка, він зустрів багато місій, які все ж таки приїхали в Донецьк, знехтували застережними рекомендаціями. «Це – наші земляки, які проживають за кордоном», - пояснив експерт.

Доцент кафедри політології історичного факультету ДонНУ, кандидат історичних наук Валентин Кокорський підтвердив, що також спілкувався з кількома представниками ОБСЄ, які працюватимуть у Донецьку в день виборів.

«Для ОБСЄ – це найбільша місія за всю історію існування, - наголосив під час відеомосту Назар Бойко, керівник моніторингово-аналітичної групи «Цифра». – Є представники менших організацій, але їхня «немасовість» компенсується рівнем підготовки, умінням проаналізувати, систематизувати, узагальнити ситуацію». 

Зате жоден спостерігач з організації, яка асоціюється з країнами СНД, не зареєстрований, сказав львівський експерт.

Голова ЛОГО ВГО «Комітет виборців України» Роман Кошовий наголосив, що російських спостергіачів і спостерігачів від країн СНД цьогоріч на виборах на буде.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:58 29 жовтня 2020 р.

У другий тур виборів мера Львова виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, - ТВК

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів мера Львова. У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Рубрика: Політика

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

13:24 29 жовтня 2020 р.

Олег Синютка запропонував 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

Народний депутат від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка заявив, що перемога "ЄС" на виборах у Львівській області накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу