Російський телеканал знову вмонтував у свій сюжет про бої в Слов'янську кадри подій на Кавказі (відео)

16:54 18 травня 2014 р.


Фото: YouTube

Про це повідомляє в неділю спільнота «Інформаційний Спротив».

Спільнота «Інформаційний Спротив» повідомляє сьогодні, 18 травня, в повідомленні «Нова брехня від «Путін-ТВ»: кадри з Кабардино-Балкарії видають за українські (відео)»:

«Телеканал «Росія 1» в сюжеті про бої під Слов'янськом (Донецька обл.) для демонстрації уявної жорстокості українських військових використовував відео 2012, зняте в Кабардино-Балкарії. 

У випуску новин у черговому сюжеті про жорстокість «фашистів» у Слов'янську йдеться, окрім усього іншого, про вбивства мирних жителів. Фразу «Кожен день продовжують гинути мирні жителі. Сьогодні недалеко від Слов'янська Нацгвардія розстріляла чоловіка. Біля тіла демонстративно залишили зброю, даючи зрозуміти, що вбили ворога. Але в штабі ополчення вже заявили, що вбитий не був у складі сил самооборони» пропагандисти Путіна проілюстрували кадрами, знятими два роки тому, й не в Україні, а в Баксакском районі Кабардино-Балкарії в 2012 році під час проведення контртерористичної операції (див. відео). Раніше група «ІС »повідомляла, що на Донбасі російські журналісти діють під прикриттям озброєних терористів».


Відео: «Слово России»

dailylviv.com

До теми

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

18:11 18 жовтня 2020 р.

Тимошенко заявила у Львові, що Зеленський затіяв своє «потішне опитування» заради легалізації наркотиків

Юлія Тимошенко вважає, що з п’яти питань до народу, які президент вирішив поставити у день виборів, насправді його цікавить лише одне – про легалізацію канабісу в медичних цілях.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу