Міністр оборони Росії запевнив цієї ночі американського у відведенні військ від кордонів з Україною (відео)

09:10 29 квітня 2014 р.


Фото: function.mil.ru

Сєргєй Шойгу заявив про це цієї ночі в телефонній розмові з Чаком Хейгелем.

Російський міністр оборони Сєргєй Шойгу запевнив цієї ночі в телефонній розмові з міністром оборони США Чаком Хейгелем: «Як тільки українська влада заявила про відсутність намірів використовувати регулярні військові частини проти беззбройного населення, російські підрозділи були повернуті в місця їх постійної дислокації». Про це повідомляє управління прес-служби і інформації Міноборони Росії.

Шойгу також стверджував, що «перспектива жорстких силових дій проти мирного населення України змусила російську сторону оголосити про початок масштабних військових навчань на національній території в регіонах, прилеглих до кордонів з Україною». Глава російського військового відомства додав, що перед початком російських навчань, на південному сході України під приводом «боротьби з тероризмом» київська влада зосередила близько 80 танків, понад 130 бойових машин піхоти і бронетранспортерів, не менше 60 артилерійських знарядь і мінометів, залучалися й бойова авіація тавертольоти. За словами Шойгу, сумарна чисельність українського угруповання військ досягла 15 тис. чоловік.

Сайт Міноборони РФ повідомляє також, що, «коментуючи слова Ч.Хейгела про нібито «масоване нарощування «озброєних сил Росії на кордоні з Україною, що триває, і «дестабілізуючі навчання», російський міністр закликав співрозмовника сприяти максимальному зниженню «градуса риторики». У розмові з Хейгелом Шойгу також заперечував присутність на українській території російських диверсійно-розвідувальних груп, бойовики яких не приховують, що вони – з Росії.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу