Російський диверсант Гіркін-«Стрєлков» наказав розстріляти двох терористів, виконуючи указ 1941 року

01:10 27 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Slavgorod

Про це йдеться в поширеній у понеділок у Слов'янську листівці за його підписом.

Як повідомляє інтернет-видання окупованого терористами міста Слов'янськ на Донеччині – «Slavgorod», полковник головного розвідувального управління генерального штабу російських збройних сил Ігор Гіркін-«Стрєлков», який проголосив себе «командувачем ополченням Донецької народної республіки» й котрого «уряд ДНР» називає її «міністром оборони», наказав розстріляти двох своїх командирів за мародерство і «залишення бойових позицій», спираючись на указ Президії Верховної Ради СРСР від 22.06.1941 року. У Слов'янську поширили листівки з відповідним текстом, печаткою та підписом Гіркіна, 

У тексті йдеться про «винесення смертної кари через розстріл» командирам загонів бойовиків терористичної ДНР Дмитру Славову на прізвисько «Болгар» і Миколі Лук'янову на прізвисько «Лука» «за мародерство, озброєний грабіж, викрадення людини, залишення бойових позицій і приховування скоєних злочинів». «Вирок приведено у виконання», – сказано у листівці.

«Підставою» для такого рішення для ватажка терористів «став» указ «Про військовий стан» Президії Верховної Ради СРСР від 22.06.1941 року.

Оскільки ЗМІ повідомляли, що Гіркін шпигував в Україні, використовуючи як прикриття діяльність спільноти реконструкторів, котрі займалися інсценуванням бойових дій часів Другої світової війни, то можна припустити, що він продовжує реконструювати їх і в Слов’янську. Хоч більш вірогідним виглядає висновок, що цей терорист є божевільним фанатиком ще сталінського СРСР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини