Російський диверсант Гіркін-«Стрєлков» наказав розстріляти двох терористів, виконуючи указ 1941 року

01:10 27 травня 2014 р.


Фото: Slavgorod

Про це йдеться в поширеній у понеділок у Слов'янську листівці за його підписом.

Як повідомляє інтернет-видання окупованого терористами міста Слов'янськ на Донеччині – «Slavgorod», полковник головного розвідувального управління генерального штабу російських збройних сил Ігор Гіркін-«Стрєлков», який проголосив себе «командувачем ополченням Донецької народної республіки» й котрого «уряд ДНР» називає її «міністром оборони», наказав розстріляти двох своїх командирів за мародерство і «залишення бойових позицій», спираючись на указ Президії Верховної Ради СРСР від 22.06.1941 року. У Слов'янську поширили листівки з відповідним текстом, печаткою та підписом Гіркіна, 

У тексті йдеться про «винесення смертної кари через розстріл» командирам загонів бойовиків терористичної ДНР Дмитру Славову на прізвисько «Болгар» і Миколі Лук'янову на прізвисько «Лука» «за мародерство, озброєний грабіж, викрадення людини, залишення бойових позицій і приховування скоєних злочинів». «Вирок приведено у виконання», – сказано у листівці.

«Підставою» для такого рішення для ватажка терористів «став» указ «Про військовий стан» Президії Верховної Ради СРСР від 22.06.1941 року.

Оскільки ЗМІ повідомляли, що Гіркін шпигував в Україні, використовуючи як прикриття діяльність спільноти реконструкторів, котрі займалися інсценуванням бойових дій часів Другої світової війни, то можна припустити, що він продовжує реконструювати їх і в Слов’янську. Хоч більш вірогідним виглядає висновок, що цей терорист є божевільним фанатиком ще сталінського СРСР.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу