Російський «Сбербанк» орендував у Львові приміщення у свободівця, – ЗМІ

14:12 16 жовтня 2015 р.


Фото: Zaxid.net

Перевірити інформацію щодо власника приміщення можна у держреєстрі прав на нерухоме майно на сайті Мінюсту.

ВО «Свобода» віддала своє приміщення «Сбербанку Росії». Після скандалу із фірмовим магазином «Roshen», який з’явився на місці «Сбербанку» Росії у Львові, особливу увагу було надано приміщенню, де розташовані були ці дві структури. Як виявилось, приміщення, де був розташований російський банк, належить одіозному свободівцю Ігорю Кривецькому», – повідомили сьогодні, 16 жовтня, на соціальному порталі «Страйк», де також зазначили:

«Виходить досить парадоксальна ситуація, коли член націоналістичної партії віддає своє приміщення в оренду російському банку. Як кажуть – вибачте, це бізнес! Де є гроші, принципів не існує.

Ще більшого лицемірства додає до цієї ситуації начебто категоричні заклики свободівців проти російських товарів. Зокрема, міський депутат від ВО «Свободи» Любомир Мельничук запевняв: «Наша кінцева мета – заборона продажу будь-якого товару з Росії на території Львова». 

«Перевірити інформацію щодо власника даного приміщення можна на сайті Мінюсту, у держреєстрі прав на нерухоме майно», – повідомили також сьогодні, 16 жовтня, на соціальному порталі «Страйк».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу