Російські «журналісти» командують на Донбасі бойовиками й возять їм ракетні комплекси (відео)

09:46 21 травня 2014 р.


Фото: YouTube

Це засвідчує запис, розміщений в інтернет-мережі «YouTube».

Інтернет-видання «Novoston.com» розповідає сьогодні, 21 травня,  в повідомленні «Російські журналісти командують на Донбасі бойовиками

«У мережі Інтернет з'явилося відео, наеоторому видно, як журналіст російського цілодобового інформаційного телеканалу «LifeNews» командує діями збройних сепаратистів під Слов'янськом (Донецька область). Так, на відео показано, як проросійські бойовики ведуть обстріл блокпоста, котрий контролювали сили української армії.

При цьому в арсеналі в так званого «мирного» населення виявлено протитанкову керовану ракета. Водночас на відео чути голос режисера, який знімає обстріл для російського телеканалу «Life News» і дає чіткі вказівки для подальших дій бойовиків.

Відзначимо, що раніше українські силовики затримали двох кореспондентів телеканалу «Life News» , які допомагали готувати місце для установки переносного зенітно-ракетного комплексу».

Натомість російська інформагенція «ИТАР-ТАСС» повідомляла вчора таке:

«Представник держдепартаменту США Джен Псакі виступила 20 травня з твердженням, що ряд затриманих на Україні журналістів мав «фальшиві акредитації». За її словами, «українські сили безпеки затримали ряд осіб, які мали журналістські акредитації, видані, за версією Псакі, неіснуючою «Донецької народною республікою».

«За наявною інформацією, при затриманні в багажниках автомобілів цих осіб виявлено переносні зенітно-ракетні комплекси», – стверджувала представник держдепу. Вона не уточнила, про яких саме журналістів йшлося.

Присутні на брифінгу співробітники ЗМІ задавали їй запитання про кореспондентів російського телеканалу «LifeNews». Після наполегливих спроб з’ясувати, звідки Псакі володіє подібною інформацією, вона визнала, що відомості «виходять від знаходяться на місці (американських) представників, які підтримують контакти з українською владою».

Псакі додала, що не має «деталями затримання британського журналіста» Грема Філіпса, який співпрацює з телеканалом «RT». Журналісти «LifeNews» Олег Сидякін і Марат Сайченко були затримані Національною гвардією під Краматорському (Донецька область)».


Відео: YouTube

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

12:36 30 жовтня 2020 р.

КГБ рекомендувало Віталія Коротича для встановлення «культурних контактів» з українською діаспорою

Центр досліджень визвольного руху спільно з архівом Служби безпеки України та Архівом національної пам’яті публікує у вільному доступі оцифровані копії документів з архівів КҐБ про членство УРСР в ООН.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу