Російські «журналісти» командують на Донбасі бойовиками й возять їм ракетні комплекси (відео)

09:46 21 травня 2014 р.


Фото: YouTube

Це засвідчує запис, розміщений в інтернет-мережі «YouTube».

Інтернет-видання «Novoston.com» розповідає сьогодні, 21 травня,  в повідомленні «Російські журналісти командують на Донбасі бойовиками

«У мережі Інтернет з'явилося відео, наеоторому видно, як журналіст російського цілодобового інформаційного телеканалу «LifeNews» командує діями збройних сепаратистів під Слов'янськом (Донецька область). Так, на відео показано, як проросійські бойовики ведуть обстріл блокпоста, котрий контролювали сили української армії.

При цьому в арсеналі в так званого «мирного» населення виявлено протитанкову керовану ракета. Водночас на відео чути голос режисера, який знімає обстріл для російського телеканалу «Life News» і дає чіткі вказівки для подальших дій бойовиків.

Відзначимо, що раніше українські силовики затримали двох кореспондентів телеканалу «Life News» , які допомагали готувати місце для установки переносного зенітно-ракетного комплексу».

Натомість російська інформагенція «ИТАР-ТАСС» повідомляла вчора таке:

«Представник держдепартаменту США Джен Псакі виступила 20 травня з твердженням, що ряд затриманих на Україні журналістів мав «фальшиві акредитації». За її словами, «українські сили безпеки затримали ряд осіб, які мали журналістські акредитації, видані, за версією Псакі, неіснуючою «Донецької народною республікою».

«За наявною інформацією, при затриманні в багажниках автомобілів цих осіб виявлено переносні зенітно-ракетні комплекси», – стверджувала представник держдепу. Вона не уточнила, про яких саме журналістів йшлося.

Присутні на брифінгу співробітники ЗМІ задавали їй запитання про кореспондентів російського телеканалу «LifeNews». Після наполегливих спроб з’ясувати, звідки Псакі володіє подібною інформацією, вона визнала, що відомості «виходять від знаходяться на місці (американських) представників, які підтримують контакти з українською владою».

Псакі додала, що не має «деталями затримання британського журналіста» Грема Філіпса, який співпрацює з телеканалом «RT». Журналісти «LifeNews» Олег Сидякін і Марат Сайченко були затримані Національною гвардією під Краматорському (Донецька область)».


Відео: YouTube

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу