Російські війська розташувалися за 330 км від Львова

20:10 22 липня 2021 р.

У білоруське місто Брест, що межує з кордоном Польщі, прибув перший ешелон з військовослужбовцями і технікою Російської Федерації. Росія вже почала перекидати сили, які будуть брати участь в маневрах Республіки Білорусь та Російської Федерації «Захід-2021», які офіційно мають розпочатися тільки у вересні.

Фотозвіт із прибуттям російських військових та техніки поширило Міністерство оборони Республіки Білорусь, пише Dailylviv.

Наприкінці червня волонтери білоруської редакції міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm (головний редактор якої, журналіст Денис Івашин, 12 березня 2021 був заарештований КДБ Білорусі та досі перебуває за ґратами як політичний в’язень системи Лукашенка) опублікували нове OSINT-дослідження на тему запланованих біля кордонів України і НАТО російських навчань «Захід-2021».

У дослідженні розкривалися дані про вузлові станції та залізничні ешелони, якими планується масштабне перекидання техніки РФ у Білорусь. Інформація вийшла білоруською мовою та була перекладена ще 11 мовами сайту міжнародної спільноти InformNapalm.

Продовжуємо стежити за діями російських агресорів на всіх напрямках. Нагадаємо, що місто Брест стало одним із центрів протестів у Білорусі в 2020–2021 роках. Прибуття російських військових може нести певну додаткову загрозу для цивільного населення, бо режим Лукашенка може додатково посилити репресії, щоб придушити будь-які невдоволення та продемонструвати своїм російським партнерам, що він повністю контролює ситуацію.

Нагадаємо, що від Бресту до Львова приблизно 330 км.

dailylviv.com

До теми

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

15:26 30 липня 2021 р.

ЦНАПи Львова запровадять безконтактну видачу документів за паролем

Документи можна буде отримувати без запису, черг, без контакту з персоналом та очікувань, запевняє директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентини Бартошик.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу