Російські війська стягують до кордону з Україною, – «ІС»

11:10 2 листопада 2016 р.

За оперативними даними групи військових фахівців «Інформаційний Спротив», поблизу кордону з Україною у російській Ростовській області спостерігається скупчення сил збройних сил РФ.

Міноборони РФ стягує військову техніку та озброєння в прикордонні з Україною райони Ростовської області. Про це повідомив на своїй сторінці у «Facebook» Народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.

Згідно з його повідомленням, поблизу кордону з Україною у Ростовській області спостерігається скупчення сил та техніки ЗС Росії. «Зокрема, в районі н.п.Матвеев Курган, нерозлучних, Кринка, Демидівка зафіксовано значну кількість військової техніки (ствольна артилерія, танки). Військова техніка та озброєння розміщені в лісосмугах і замасковані. Техніка охороняється особами у військовій формі без розпізнавальних знаків», - написав Тимчук.

Про це розповіли сьогодні, 2 листопада, в інформаційній агенції УНІАН, де також нагадали, що в РФ розглядують можливість збройного протистояння з НАТО, в тому числі на території України. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

Зазначається, що задля цього Росія нарощує ударний потенціал. «З цією метою на південно-західному та північно-західному стратегічних напрямках нарощується ударний потенціал. Зокрема на північно-західному в Балтійському регіоні», – повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини