Російські танки прибувають на Луганщину щоночі, – очевидці

10:15 11 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Leon Ken/Facebook

Про це повідомляють в інтернет-мережі жителі прикордонного Суходільська.

Агенція Агенція УНІАН інформує сьогодні, 11 липня, в повідомленні «Кожен день з Ростовської області в Україну проникає російська військова техніка, – жителі Суходільська»:

«У мережі жителі Суходільська повідомляють, що кожен день з Ростовської області через кордон їдуть російські танки. Про це на своїй сторінці у соцмережі «Facebook» написав військовий журналіст Роман Бочкала з посиланням на місцевих жителів.

«З приводу заходу російської техніки в Україну. Змістовний пост жителя м. Суходільська (Краснодонський р-н, Луганська область). «У нашому Суходільську мало хто підтримує сепаратистів, але люди просто бояться говорити, хоча всі знають, що через наше місто, щодня їдуть танки, БТРи, в інтервалі з 1:00 до 3:00 ночі», – йдеться в повідомленні. 

За їхніми словами кордон «дірявий», жителі називають конкретні місця, де російська військова техніка перетинає кордон: «с. Поповка, с.Северный, с.Беленькое – де шахта 2-га Північна (прикордонних постів там ніколи і не було)». Всі дороги виходять на шахті Суходольська-Східна (це єдиний орієнтир серед полів), частина колони може повернути ліворуч повз шахти через Урало-Кавказ на Ізварине, інші їдуть прямо, в'їжджають в Суходільськ та по вул. Шосейній, яка переходить в вул. Мамая, доїжджають до траси Краснодон-Луганськ, там де дорожній міст, перед заводом Юність.

За словами місцевих жителів, повідомляє журналіст, 3 липня близько трьох годин ночі шахтарі, які поверталися зі зміни на шахті, зіткнулися з колоною бронетехніки і машинами в Суходільську на зупинці Водяне.«Це тільки в Краснодонському районі стільки дірок у кордоні, а що тоді робиться по всій Луганській області. Так ми ніколи не позбудемося сепаратистів і війна затягнеться надовго», – пише Бочкала».

Як інформував «Щоденний Львів», цієї ночі з Росії прибули в Луганськ ще дві колони військової техніки – п’ять танків, БТРи, вантажівки, тягачі – як повідомляє в п’ятницю сайт «Informator.lg.ua», на одній із вантажівок помічено номер – «21 регіон РФ» (Чувашія).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів