Російські шпигуни фільмували на Дніпропетровщині адмінбудівлі й об’єкти протиповітряної оборони (відео)

00:22 25 квітня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Їх видали у четвер спецбатальйону «Дніпро-1» жителі міста Першотравенськ.

На Дніпропетровщині триває акція  «злови сепаратиста». Жителі міста Першотравенськ видали спецбатальйону «Дніпро-1» диверсантів, які здалися їм підозрілими, – вони ходили містом і знімали прихованою камерою.

Затриманих уже допитують співробітники СБУ. Один із підозрюваних, Степан Чирич, – працівник російської продюсерської компанії, яка робить програми для центральних каналів Росії.

Другий – житель Луганська, який є громадянином Росії, але з дозволом на проживання в Україні. Він зголосився допомагати в організації зйомок.

Обидва затримані кажуть, що приїхали на Дніпропетровщину знімати зібрання протестантської церкви. Однак фільмували вони на приховану камеру, вмонтовану в окуляри.

Один із затриманих запевняє: «Приїхав виключно для зйомок Боба Ларсена, вигнання бісів, екзорцизма та іншого, розуміючи, що в цій церкві нам нам дадуть від воріт поворот, довелося шукати додаткові технологічні способи проведення зйомок. Одна з прихованих камер, яка є, у формі окулярів».

Натомість співробітники СБУ встановили, що вони знімали адміністративні будівлі на Дніпропетровщині. А керівник спецбатальйону «Дніпро 1» Юрій Береза повідомив: «Вони ведуть себе начебто як журналісти, а в них відкрили носії, комп'ютерні носії, де знаходиться інформація, яка є закритою і військового характеру. Навіть є розташування наших точок ПВО на Сході нашої області. Чому у журналіста зйомка точок ПВО – от поясніть мені?». 

У СБУ також зазначили, що вилучені окуляри з вмонтованою відеокамерою, як підтвердила експертиза, є спеціальним технічним засобом отримання інформації, заборонені для використання в Україні. Про це розповів у середу «ТСН.ua»


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу