Російські сенатори дозволили ввести війська в Україну на підставі дезінформації

23:52 1 березня 2014 р.


Фото: rbc.ua

Про це заявив в суботу член Ради з прав людини при президенті РФ, експерт Московської Гельсінської групи Андрій Юров.

Як інформує сьогодні, 1 березня «Українська правда», він повідомив:

«Щойно я ознайомився із заявою сьогоднішньою пані Матвієнко, головою Ради Федерації Російської Федерації, яка заявила, що в Криму є жертви серед росіян. Це було однією з підстав сьогоднішнього голосування. Мені вдалося 10 хвилин тому зв'язатися нарешті з Генконсулом Росії В'ячеславом Світличним і з'ясувати ситуацію про те, чи дійсно є жертви саме серед росіян.

Він заявив, що ніяких жертв серед росіян не було, а нічна сутичка, про яку пише Верховна Рада Криму, складалася з декількох пострілів у повітря. Тобто це було якесь невелике силове протистояння в МВС, але ніяких жертв, ні про які реальні великомасштабні події мови йти не може».

При цьому Юров, який також представляє міжнародну групу правозахисників щодо ситуації в Україні, висловив «особисту думку, що ситуація в Криму є абсолютно стабільною і ніякої причини для введення якихось військ немає». Він підкреслив: «Я вважаю, що сили правопорядку повністю контролюють ситуацію, і ніякої необхідності для зовнішніх військ взагалі немає». 

Як нагадує «Українська правда», головою Ради Федерації Російської Федерації Матвієнко заявила в суботу: «При спробах захоплення будівлі МВС у Криму були потерпілі, є жертви, йде залякування, йдуть погрози, і люди просто, природно, в цій ситуації висловлюють серйозну тривогу за своє життя, за безпеку свою і своїх сімей. І це змусило уряд Криму звернутися за допомогою до Росії» , - заявила вона після екстреного засідання Ради Федерації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу