Російські окупанти штурмують в Євпаторії українських ракетників (відео)

20:53 4 березня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Вони вимагають від наших співвітчизників здатися й залишити територію частини.

Ситуація у Криму залишається дуже напруженою. Так, зараз українську зенітно-ракетну частину «А-4519» у Євпаторії штурмує російський спецзагін із кількасот нападників, яким допомагають місцеві радикали. Але стрілянини поки що немає.

Українським солдатам доводиться стримувати їх натиск живим щитом. Окупанти вимагають в українців здатись і залишити територію частини, проте ракетники не здаються.

Повідомляючи про це у вівторок, «ТСН.ua» нагадує, що в понеділок, 3 березня, цю ж російську штурмову бригаду бачили у Бельбеку. Вона гастролює Кримом, намагаючись тероризувати українських військовиків. 

Майор Микола Лук'янчук з української військової частини в Євпаторії розповів:  «Російське керівництво прислало сюди особовий склад на 11 автобусах, щоб вони зайняли наші місця. Ми їх виштовхали живим щитом. Після цього прибув спецназ. Виставили ультиматум, щоб ми здали зброю і здалися самі. Поки що тримаємо натиск. Ми беззбройні. Браму не даємо відкрити на КПП. Їм допомагають радикально налаштовані проросійські елементи. З Руського руху. І найцікавіше: наш розформований «Беркут». Вони на стороні росіян тут виступають».

Натомість «Українська правда» інформує у вівторок, що російські інтервенти заблокували також у військовій частині у Євпаторії українських та іноземних журналістів. Зокрема – знімальну групу телеканалу «Аль-Джазіра»  Про це «Українській правді» повідомив присутній на місці журналіст Володимир Сологуб.

За його словами, коли знімальна група намагалася вийти з території військової частини після того, як завершила зйомку на її території, дорогу перекрили, як вважає Сологуб, місцеві мешканці. Вони оточили автомобіль і вимагали показати відзнятий матеріал. Коли відео продемонстрували, людей це не задовольнило, і вони продовжили блокувати журналістів. Окрім того, за даними активістки Олександри Дворецької, заблокованою залишається також знімальна група телеканалу «1+1».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу