Російські окупанти продовжують блокувати в Криму українські кораблі

12:30 9 березня 2014 р.


Фото: korrespondent.net

Про це повідомляє в неділю керівник інформаційного корпункту підтримки ВМС України Ігор Крочак.

Він розповів сьогодні, 9 березня,  кореспонденту «Укрінформу», що на найглибшому кримському озері Донузлав триває блокування українських кораблів «Констянтин Ольшанський», «Кіровоград», а також тральщиків «Черкаси» та «Чернігів», й конкретизував: «За телефонним повідомленням командира протичовнового корвета «Тернопіль», капітана 3 рангу Максима Ємельяненка, ситуація в зоні базування корвета у заблокованій Севастольській гавані залишилася без змін. Судно-буксир, що блокує корвет стоїть на тому самому місці, козаків місцевої «самооборони» в районі пірсу причалу не видно. Екіпаж корвета, як і екіпажі інших заблокованих українських кораблів несуть службу у штатному режимі і готові до оборони».

Ігор Крочак також переказав повідомлення офіцерів штабу командування ВМС ЗС України про те, що у Севастополі їх блокують на кожному КПП до 20 чоловік місцевої «самооборони». Окрім того, певна кількість «самооборонців» діє по всьому периметру військової частини.

На КПП споруджені барикади, доступ українських і закордонних журналістів до українських військовослужбовців заблоковано. Офіцери несуть службу в посиленому режимі, щоб не допустити проникнення на територію частини.

Сили «невідомого» спецназу у зеленій формі з новітніми зразками стрілкових озброєнь, що характерні тільки для ЗС Російської Федерації, обчислюються кількістю взводу (15-20 чол.). Незважаючи на такий щільний режим блокади, до штабу командування ВМС ЗС України зуміли прибути два волонтери і дівчина-журналіст.

Провізією частина забезпечена. Українські офіцери встановили веб-камеру і трансляцію з неї можна було побачити за адресою http://smotri.com/live/3dstorm/, але наразі сервер недоступний.

Донузлав – найглибше озеро в Криму і найбільше озеро Чорноморського району площею 47 кв. км, відноситься до Тарханкутської групи озер. Озеро врізається углиб півострова на 30 км, відділяючи Тарханкутський півострів від іншого Криму.

Дном озера прокладено три гілки газопроводу, якими газ з Глебовского газосховища надходить в усі кінці Криму. У 1961 році в результаті будівництва військово-морської бази перешийок, що розділяв озеро (внутрішні води) та води Чорного моря (зовнішні води), був розритий і озеро було з'єднано з Чорним морем.

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу