Російські окупанти перекидають на Донбасі техніку, прикриваючись парадом (+відео)

22:00 4 травня 2016 р.


Фото: unian.ua

Бойовики намагаються приховати небойові втрати, які виникли впродовж «пасхального перемир'я», зокрема – під час перестрілок між учасниками незаконних збройних формувань в стані алкогольного сп'яніння.

Народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив сьогодні, 4 травня, зокрема, такі її оперативні дані:

«Упродовж останніх трьох діб спостерігається значне збільшення переміщень бойової техніки і озброєння бойовиків в районі Донецька й Луганська. Це перекидання озброєнь пояснюється «підготовкою до параду 9 травня», однак фактично під цим приводом командування російсько-терористичних військ проводить значні за об'ємами перегрупування своїх підрозділів з ділянки на ділянку.

У районі Донецька підрозділи противника, які «працюють» на Спартаку, Путилівці та в районі аеропорту й селища Веселе отримали під егідою «підготовки до параду» серйозне посилення – були посилені щонайменше мотострілецькою ротою й вісьмома одиницями броньованої техніки. Крім того, в районі залізничного вокзалу було зафіксовано переміщення чотирьх одиниць 120-міліметрових мінометів і двох МТ-ЛБ зі ЗУ-23-2, а в Луганську – 10 одиниць БТР-80, перекинуті в північну частину міста.

Бойовики намагаються приховати небойові втрати, які виникли впродовж «пасхального перемир'я», зокрема – під час перестрілок між учасниками незаконних збройних формувань в стані алкогольного сп'яніння. Ці втрати використовуються в якості пропаганди і офіційно списуються на обстріли з боку сил АТО, які нібито мали місце під час перемир'я. Керівництвом так званої «народної міліції ЛНР» офіційно заявлено, що загиблий під час п'яних сутичок в Сокільниках у Новоайдарському районі Луганської області – один з терористів був убитий «снайперськоїю групою найманців з країн Балтії», яка нібито воює на боці сил АТО на вказаній ділянці».

Дмитро Тимчук повідомив це сьогодні, 4 травня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Як інформував «Щоденний Львів», російські окупанти підтягують до лінії фронту артилерію.

dailylviv.com

До теми

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу