Російські окупанти готуються до наступу на Донбасі, – розвідка

14:20 3 лютого 2017 р.

У Головному розвідувальному управлінні міністерства оборони України нарахували на окупованій частині Донбасі 32 тисячі озброєних російських окупантів та їх місцевих колаборантів.

Співрозмовник інформаційної агенції «РБК-Україна» в  Головному розвідувальному управлінні міністерства оборони України повідомив про ознаки підготовки російських військ до наступу на Донбасі. За даними розвідників, про підготовку наступу свідчать зміни у структурі підрозділів бойовиків, зокрема – скорочення кількості мотострілкових бригад з трьох до двох і збільшення танкових бригад з однієї до двох. Крім того, на ознаки підготовки до наступу вказують останні навчання російської армії біля кордонів України, у ході яких військові РФ відпрацьовували форсування водних перешкод.

Своєю чергою, Президент України Петро Порошенко дозволив на засіданні військового кабінету, яке відбулося 31 січня, Збройним Силам України відповідати на вогонь противника, але заборонив обстрілювати житлові райони. На даний момент війська не переходять у наступ, але їм дозволені окремі штурмові дії.

Загальна кількість бойовиків і військових РФ на окупованому Донбасі становить 32 тисяч осіб, з яких 40% – найманці з різних країн, у тому числі з Росії, 30% – місцеві сепаратисти і 30% – кадровий склад російських військ. Про це повідомили сьогодні, 3 лютого, в інформаційній агенції «РБК-Україна».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів