Російські «казакі» контролюють дев’ять міст Луганщини, – ЗМІ

10:52 10 червня 2014 р.


Фото: ukrainianpolicy.com

За інформацією «Восточного варианта», це Алчевськ, Антрацит, Брянка, Красний Луч, Лисичанськ, Перевальськ, Свердловськ, Сєвєродонецьк і Стаханов.

Як повідомляє сьогодні, 10 червня, інтернет-видання «Восточный Вариант», від 3 до 4 тисяч донських «казаков» повністю взяли під контроль 9 населенних пунктів у Луганській області – Сєвєродонецьк , Лисичанськ, Стаханов, Брянка, Алчевськ, Красний Луч, Антрацит, Свердловськ і Перевальськ. Причому «казакі» не тільки зміцнюються, а й розширюють зону свого впливу.

Зокрема, на минулому тижні вони «караваном» з восьми мікроавтобусів та одного автобуса зайняли Перевальськ, а Стаханов та Антрацит перетворені ними в суцільні центри оборони.

При цьому «казакі» витісняють місцеві анархічні загони «болотівців», замінюючи їх бойовими одиницями, що складаються з людей, які мають досвід бойових дій.

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу