Російські «казакі» контролюють дев’ять міст Луганщини, – ЗМІ

10:52 10 червня 2014 р.


Фото: ukrainianpolicy.com

За інформацією «Восточного варианта», це Алчевськ, Антрацит, Брянка, Красний Луч, Лисичанськ, Перевальськ, Свердловськ, Сєвєродонецьк і Стаханов.

Як повідомляє сьогодні, 10 червня, інтернет-видання «Восточный Вариант», від 3 до 4 тисяч донських «казаков» повністю взяли під контроль 9 населенних пунктів у Луганській області – Сєвєродонецьк , Лисичанськ, Стаханов, Брянка, Алчевськ, Красний Луч, Антрацит, Свердловськ і Перевальськ. Причому «казакі» не тільки зміцнюються, а й розширюють зону свого впливу.

Зокрема, на минулому тижні вони «караваном» з восьми мікроавтобусів та одного автобуса зайняли Перевальськ, а Стаханов та Антрацит перетворені ними в суцільні центри оборони.

При цьому «казакі» витісняють місцеві анархічні загони «болотівців», замінюючи їх бойовими одиницями, що складаються з людей, які мають досвід бойових дій.

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу