Російські диверсанти повезуть уночі з Донбасу до Росії сотні трупів, – «ІС»

21:52 17 травня 2014 р.


Фото: sprotyv.info

Про це повідомляють у суботу спільнота «Інформаційний Спротив» та її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук.

Спільнота «Інформаційний Спротив» та її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук (на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook») повідомляють сьогодні, 17 травня:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Спротив», сьогодні вночі терористи готуються вивести з України на територію Росії автоколони з особливим вантажем. Зокрема, будуть вивезені трупи терористів, знищених в бойових зіткненнях з українськими силовиками. Трупів налічується кількасот.

За нашими даними, прохід автоколони з трупами через держкордон планується в Луганській області. Раніше при відході після бойових зіткнень з силовиками бойовики завжди прагнули забрати з собою тіла знищених терористів, щоб уникнути ідентифікації громадян Росії і військовослужбовців ЗС РФ».

dailylviv.com

До теми

19:08 22 жовтня 2020 р.

Творчі спілки Львівщини закликали голосувати за Силу і честь на виборах 25 жовтня

Ліга творчої інтелігенції та творчих спілок Львівщини підтримала партію "Сила і честь" на виборах до рад Львівщині та закликала голосувати за Юрія Візняка та Любомира Сопільника.

Рубрика: Політика

14:40 22 жовтня 2020 р.

Тарас Кльофа обійшов усіх у Фейсбуці, а Ігор Васюник найбільше витратився на рекламу в соцмережах

13 зі 17 кандидатів, які претендують на посаду очільника Львівської міської територіальної громади, використовують тренд політичного піару – рекламу у соціальних мережах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу