Російський ЗМІ стверджує, що Янукович оголосить військову операцію проти нової влади в Україні

16:54 27 березня 2014 р.


Фото: nr2.ru

Здійснити її він нібито збирається за «кримським сценарієм» – за допомогою «збройних формувань південно-східних областей України».

Інтернет-видання «The Kiev Times» звернуло увагу українських читачів на інформацію російських ЗМІ про те, що, за їх словами, «Янукович оголосить по телебаченню про початок військової операції проти нової української влади». «The Kiev Times» повідомляє, що таку непідтверджену інформацію поширила доволі популярна російська газета «Московський комсомолець» з посиланням на публікацію у менш відомому виданні «Наша Версия», підписану явно псевдонімом «Влад Кримський».

А той стверджував, що 25-26 березня Віктор Янукович оголосить у своєму виступі на одному з українських телеканалів про початок військової операції проти нової влади в Україні. І хоч ані 25-го, ані 26-го березня цього не сталося, однак сьогодні, як повідомляв «Щоденний Львів», ведуча передачі «Свежый взгляд» на «Радио Вести» Ксенія Туркова повідомила, що 28 березня Янукович знову виступить у Ростові

«Влад Кримський» стверджував також, що Янукович нібито планує здійснити операцію за допомогою якихось «збройних формувань південно-східних областей України». Тобто – фактично за тим же сценарієм, за яким відбулася окупація Криму «зеленими чоловічками», котрі виявилися військовослужбовцями Російської Федерації.

Про те, хто ж входять до складу нібито існуючих «збройних формувань південно-східних областей України», «Влад Кримський» не повідомляє. Він натомість запевняє, що «його джерела» називають кількість бійців формувань – до 30 тисячі осіб, а також стверджують, що нібито у них – найсучасніше озброєння, а утримуються вони начебто за рахунок якихось південно-східних олігархів.

Утім, за твердженням цих же «джерел», операція обмежиться лише Києвом, після чого «країна розділиться, а кордон буде встановлено по Дніпру». Однак «Московський комсомолець» зауважує, що жодних доказів на користь висунутої версії «Влад Кримський» не приводить, а в якості непрямих доказів наводить лише проросійські мітинги в Донецьку, Харкові, Луганську та Херсоні, де протестуючі тримають плакати із закликами до Януковича, аби він повернувся й повалив нову київську владу.

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу