Російська депутат запевняла, що армія РФ здатна дійти до Львова (+відео)

20:17 27 січня 2015 р.


Фото: podrobnosti.ua

Уповноважена Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко повідомила у вівторок: «Одна російська діпутатка тільки-но в залі ПАРЄ договорилася до того, що заявила: «Если бы русская армия воевала, то мы бы дошли уже до Львова».

Уповноважена Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко повідомила сьогодні, 27 січня:

«Одна російська діпутатка тільки-но в залі ПАРЄ договорилася до того, що заявила: «Если бы русская армия воевала, то мы бы дошли уже до Львова». А потім назвала украінських політиків «холопами».

Президент ПАРЄ навіть не зробила ій зауваження. Це жахливо – спостерігати руйнівну силу наркодоларів, що нищать інституціі Європи...

Але будемо боротися, друзі. А ви говорите про корупцію в Украіні. Схоже, ця проблема не має географії».

Ірина Геращенко повідомила це у вівторок на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де згодом написала також: «Керівник нашоі делегації в ПАРЄ Володя Ар'єв виступив з протестом проти того,що президія Асамблеї і головуюча ніяк не реагували на хамську і відверто провокативну виходку радянськоі депутатки Горячевої, яка погрожувала дійти до Львова. Президент ПАРЄ взяла зауваження до уваги. Сподіваємося, наступного разу вона буде зупиняти хамство і неповагу до Украіни з боку чорноротих російських тіток і дядьків».

Ремарка «Щоденного Львова»: коли орда справді буласпроможною дійти до Львова, то її нічого не стримувало.


Відео: «5 канал»

dailylviv.com

До теми

16:00 1 липня 2022 р.

Кількість біженців, які повернулися в Україну за останній місяць, зросла на 24%: скільки їх

Понад 6 мільйонів українців, які вимушено залишили зону бойових дій після 24 лютого, досі мають статус внутрішньо переміщених осіб. Згідно з опитуванням агентства ООН, за останній місяць кількість повернень зросла на 24%.

Рубрика: Політика

15:16 1 липня 2022 р.

МЗС України зрікається Степана Бандери

Посол України у Німеччині Андрій Мельник прокоментував в інтерв'ю історичну роль Степана Бандери. В українському міністерстві закордонних справ заявили, що думка дипломата "не відображає позицію відомства".

Рубрика: Політика

13:50 1 липня 2022 р.

Білорусь тримає ЗСУ в напрузі: біля кордонів зосереджено піхоту, танки, БМП

Білорусь зосередила біля кордонів сім батальйонних тактичних груп. Наразі їх мета тримати ЗСУ в напрузі та не дати нашому командуванню відправити більше бійців на схід.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу