Родичам трьох полеглих воїнів зі Львівщини вручили ордени «За мужність»

18:27 16 червня 2015 р.

  • 0


Фото: 112.ua

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, посмертно нагороджено старшого солдата Юрія Голуба й солдатів Івана Березу та Володимира Вербицького.

Сьогодні, 16 червня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій та голова облдержадміністрації Олег Синютка вручили на сесії облради ордени «За мужність» III ступеня рідним трьох військовослужбовців з Львівщини, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України. В Указі Президента України Петра Порошенка зазначається: «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагородити орденом «За мужність» III ступеня солдата Березу Івана (посмертно), солдата Вербицького Володимира (посмертно), старшого солдата Голуба Юрія (посмертно)». Депутати також вшанували хвилиною мовчання усіх Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі обласної ради.Натомість у прес-службі обласної державної адміністрації розповіли у вівторок:

«У вівторок, 16 червня, під час сесії Львівської обласної ради державні нагороди родинам Берези, Вербицького та Голуба вручили голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Петро Колодій. Керівник Львівщини висловив близьким загиблих героїв слова співчуття та запевнив, що Україна пишається своїми воїнами, а пам'ять про них назавжди закарбується в історії боротьби за незалежність та єдність нашої держави. Нагороди бійців, родичі яких не змогли приїхати на церемонію, направлені у районні військкомати за місцем проживання полеглих для подальшого вручення родинам».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:29 29 травня 2020 р.

Граматичні помилки, відсутність структури, розмиті терміни – Львів та Суми проаналізували законопроєкти «Про медіа»

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Суми: «Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах «Про медіа» (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?».

Рубрика: Політика

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу