РНБОУ прийняла рішення про звернення до ООН і ЄС щодо направлення миротворців на Донбас (відео)

23:54 18 лютого 2015 р.


Фото: provolyn.com

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив у середу за результатами засідання РНБО, що на ньому прийнято рішення про звернення до ООН та ЄС щодо направлення миротворців на Донбас.

«РНБО прийняла рішення про звернення до ООН та ЄС щодо направлення миротворців», –  – повідомила сьогодні, 18 лютого, інформаційна агенція Укрінформ, конкретизуючи при цьому:

«Рада національної безпеки та оборони прийняла рішення про звернення до ООН та Європейського Союзу щодо направлення до України миротворців. Про це заявив за результатами засідання Ради національної безпеки та оборони секретар РНБО Олександр Турчинов. Дослівно ж він сказав з цього приводу:

«Дуже важливе питання, яке також було розглянуто і відповідно прийнято, про звернення до ООН, Європейського союзу стосовно розгортання на території України операції з підтримання миру та безпеки. Йдеться про те, що МЗС підготовило звернення, ми сподіваємося, що Верховна Рада також підтримає це рішення, до Ради безпеки ООН, до ЄС щодо введення миротворчих контингентів».

Турчинов також підкреслив, що це рішення було прийняте з огляду на постійні порушення мирних домовленостей з боку Росії та підконтрольних їй незаконних збройних формувань на Донбасі».


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу