РНБО доручила Кабінету Міністрів розробити законопроект про всеукраїнський референдум (відео)

10:38 29 квітня 2014 р.


Фото: mk.ru

Про це повідомив у вівторок голова тимчасової спеціальної комісії з підготовки змін до Конституції Руслан Князевич.

Рада національної безпеки і оборони України доручила Кабміну розробити законопроект стосовно проведення всеукраїнського референдуму. Про це повідомив сьогодні, 29 квітня, голова тимчасової спеціальної комісії з підготовки змін до Конституції Руслан Князевич в ефірі телеканала «Рада».

Дослівно ж він поінформував: «Наскільки я розумію, то, згідно з рішенням РНБО, доручено Кабінету Міністрів напрацювати відповідні зміни. Як тільки вони розроблять, внесуть до парламенту, і я думаю, що парламент їх має проаналізувати й надати свою оцінку. Думаю, що їх буде підтримано. Проте давайте дочекаємося відповідного законопроекту». Цього питання на порядку денному немає. Проте, можливо, якщо буде воля сесійної зали, ми обговорюватимемо шляхи реалізації цієї мети, оскільки немає самого зареєстрованого законопроекту і, відповідно, не набуло чинності рішення РНБО, яким рекомендується такий законопроект розробити».

Повідомляючи про це, «Інтерфакс-Україна» нагадує:

«У понеділок з'явилася інформація, що РНБО на своєму засіданні схвалила рішення щодо проведення всеукраїнського референдуму стосовно державного устрою України. За інформацією президента аналітичного центру «Відкрита політика» Ігоря Жданова, референдум пропонується провести 15 червня, проте це рішення має затвердити парламент.

За інформацією деяких ЗМІ, РНБО схвалила проведення референдуму одночасно з президентськими виборами України 25 травня. Пізніше міністр юстиції Павло Петренко фактично підтвердив, що це питання на РНБО обговорювалося, і додав, що питання проведення всеукраїнського референдуму буде розглянуто в парламенті 29 квітня.

Раніше Турчинов заявив, що не виключає можливості проведення всеукраїнського референдуму з питання державного устрою країни одночасно з проведенням президентських виборів, запланованих на 25 травня. Прибічники федералізації в Донецькій області заявили, що не вірять твердженням Турчинова про можливе проведення загальноукраїнського референдуму про державний устрій».

dailylviv.com

До теми

20:34 23 січня 2022 р.

Росія може відрізати Україну від Заходу, вдаривши з Білорусі вздовж кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною

Таку версію озвучив на хвилях Польського радіо 24 директор Інституту військової стратегії Академії воєнного мистецтва, генерал Боґуслав Самоль. Напрямок на Луцьк та Львів нині погано захищений українською армією, вважає польський генерал.

Рубрика: Політика

11:53 23 січня 2022 р.

Москва хоче шляхом агресії змінити владу в Україні: жалюгідні кандидатури

Адміністрація США має подібну з Форін офісом Великої Британії інформацію, що метою російського вторгнення в Україну є зміна українською влади на лояльну до Москви.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу