РНБО доручила Кабінету Міністрів розробити законопроект про всеукраїнський референдум (відео)

10:38 29 квітня 2014 р.


Фото: mk.ru

Про це повідомив у вівторок голова тимчасової спеціальної комісії з підготовки змін до Конституції Руслан Князевич.

Рада національної безпеки і оборони України доручила Кабміну розробити законопроект стосовно проведення всеукраїнського референдуму. Про це повідомив сьогодні, 29 квітня, голова тимчасової спеціальної комісії з підготовки змін до Конституції Руслан Князевич в ефірі телеканала «Рада».

Дослівно ж він поінформував: «Наскільки я розумію, то, згідно з рішенням РНБО, доручено Кабінету Міністрів напрацювати відповідні зміни. Як тільки вони розроблять, внесуть до парламенту, і я думаю, що парламент їх має проаналізувати й надати свою оцінку. Думаю, що їх буде підтримано. Проте давайте дочекаємося відповідного законопроекту». Цього питання на порядку денному немає. Проте, можливо, якщо буде воля сесійної зали, ми обговорюватимемо шляхи реалізації цієї мети, оскільки немає самого зареєстрованого законопроекту і, відповідно, не набуло чинності рішення РНБО, яким рекомендується такий законопроект розробити».

Повідомляючи про це, «Інтерфакс-Україна» нагадує:

«У понеділок з'явилася інформація, що РНБО на своєму засіданні схвалила рішення щодо проведення всеукраїнського референдуму стосовно державного устрою України. За інформацією президента аналітичного центру «Відкрита політика» Ігоря Жданова, референдум пропонується провести 15 червня, проте це рішення має затвердити парламент.

За інформацією деяких ЗМІ, РНБО схвалила проведення референдуму одночасно з президентськими виборами України 25 травня. Пізніше міністр юстиції Павло Петренко фактично підтвердив, що це питання на РНБО обговорювалося, і додав, що питання проведення всеукраїнського референдуму буде розглянуто в парламенті 29 квітня.

Раніше Турчинов заявив, що не виключає можливості проведення всеукраїнського референдуму з питання державного устрою країни одночасно з проведенням президентських виборів, запланованих на 25 травня. Прибічники федералізації в Донецькій області заявили, що не вірять твердженням Турчинова про можливе проведення загальноукраїнського референдуму про державний устрій».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу