РНБО доручила СБУ підготувати антитерористичну операцію проти підривної діяльності спецслужб Росії

20:36 19 березня 2014 р.


Фото: kievvlast.com.ua

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій заявив у середу на брифінгу після закінчення її засідання.

За його словами, Рада національної безпеки і оборони України доручила Службі безпеки України підготувати антитерористичні та контррозвідувальні операції для припинення розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб. Він також конкретизував:

«Було прийнято рішення Службі безпеки України з метою забезпечення безпеки життя, прав та інтересів громадян України, а також забезпечення суверенітету, територіальної цілісності державних кордонів України терміново підготувати та реалізувати комплекс заходів антитерористичного та контррозвідувального характеру, спрямованих на викриття та локалізацію розвідувально-підривної діяльності іноземних спецслужб на території України».

Секретар Ради національної безпеки і оборони повідомив також, що Україна готує звернення до гарантів її національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності щодо спільних навчань на території країни. За словами Андрія Парубія,  «було прийнято рішення не тільки припинити головування в СНД, а почати вихід з СНД, і також опрацювати план і звернення про приведення спільних навчань української армії і наших союзників-гарантів безпеки України на території України. Таке звернення також підготовлено, і ми опрацьовуємо це заяву».

Секретар Ради національної безпеки і оборони наголосив: «Опрацьовано план і звернення щодо проведення спільних навчань української армії і наших союзників, гарантів безпеки України, на території України».

Про це інформує сьогодні, 19 березня, «iPress.ua».

Як повідомляв «Щоденний Львів», сьогодні СБУ припинила на Луганщині діяльність двох диверсійних груп.

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу