Рівненська міліція – з народом (відео)

00:30 25 січня 2014 р.


Фото: ogo.ua

У цьому запевнив 24 січня на Народному вічі біля облдержадміністрації начальник міського відділу МВС Руслан Мельник (на фото).

Коли його запросили до слова під час народного зібрання, яке відбувалося під стінами Рівненської ОДА, він заявив: 

«Шановні громадяни, я чув від провокаторів чи не від провокаторів, що з області стягуються працівники міліції для посилення і розгону людей. Начальник управління вчора чітко відповів, що міський відділ на сьогодні допоміжних сил немає.

Це один з підрозділів, який найбільший в області. На сьогоднішній день охорону громадського порядку в Рівному забезпечує мінімальна кількість працівників міліції. Всі працівники міліції одягнені в формений одяг і немає переодягнених служб.

Багато хто з вас мене знає, багато кого я знаю. Тут, біля обласної державної адміністрації, був начальник обласного управління міліції Рівненщини полковник Лазарєв Дмитро Володимирович, він спілкувався з вами. Те, що ви хочете почути від мене, то я вам скажу: «Міліція з народом».

Про це інформує рівненська газета «ОГО». Відтак додаємо ще й відеозапис переходу рівненських міліціонерів на бік громади (під акомпонемент скандування «Героям слава!» на їх адресу) під час взяття нею під контроль будівлі облдержадміністрації:

Посилання на ще одне відео цієї ж події: http://www.youtube.com/watch?v=CoeslCPvvt4


Відео: Революція в Україні

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу