РФ повинна повернути Україні контроль за кожним міліметром кордону, – Зеленський

14:30 2 травня 2019 р.

  • 0
  • 1029


Фото: rbc.ua

Новообраний Президент України Володимир Зеленський заявив, що після анексії Криму та агресії на Донбасі спільним в України та Росії залишився тільки державний кордон.

Володимир Зеленський написав про це на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також зазначив: «Довго думав стосовно «много общего» між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з «общего» у нас залишилося тільки одне – це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів «общего». І контроль за кожним міліметром з українського боку Росія повинна повернути. Тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки «общего».

Новообраний президент також прокоментував останні рішення російської влади стосовно України, які не наближують врегулювання відносин між Україною і РФ: «А заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у полоні ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами. І «братськими» такі відносини точно називати не можна».

Новообраний президент також прокоментував анонсоване російським телеканалом НТВ шоу «Магія з Володимиром Зеленським», яке було зняте ще у 2011 році: «Стосовно шоу, яке анонсував російський федеральний канал. Хочу нагадати, що саме участь у телешоу зробила мене популярним в Україні і врешті-решт допомогла стати обраним Президентом України. Ефір цього шоу, знятого багато років тому, на мій погляд, має дивний вигляд – у мене немає амбіцій зробити політичну кар’єру в Росії».

Володимир Зеленський додав: «Тішить, що російські політики освоїли новий для себе жанр – спілкування з ним у публічному просторі. Адже Інтернет, як відомо, все пам’ятає, і цю дискусію фіксуватимуть мільйони людей в усьому світі. Тож запрошую у світ відкритості та публічності».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми