Рейтинг Блоку Петра Порошенка значно зріс, Радикальної партії Ляшка – навпаки, – опитування

12:15 16 вересня 2014 р.


Фото: forbes.ua

Про це свідчать результати дослідження Центру соціальних і маркетингових досліджень «СОЦИС».

Рейтинг Блоку Петра Порошенка за останні три місяці значно зріс, при цьому Партія Ляшка втрачає підтримку серед населення. Про це свідчать результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень «СОЦИС».

Згідно з опитуванням, Блок Петра Порошенка отримує 26,8% від усіх опитаних та 45,7% від тих, хто визначився з вибором та прийме участь у голосуванні, радикальна Партія Олега Ляшка набирає 8,1% та 13,7% – відповідно. При цьому Громадянська позиція Анатолія Гриценка має 4,8 (8,1%) підтримки голосів, ВО «Батьківщина» (Юлії Тимошенко) – 4,7% (8,1%), Народний Фронт (Арсенія Яценюка) – 3,3% (5,6%).

Таким чином, до наступного складу Верховної Ради України проходять п’ять політичних сил: Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Олега Ляшка, Громадянська позиція, ВО «Батьківщина» та Народний Фронт. Водночас соціологи за останній час відмічають значне зростання електоральної підтримки Блоку Петра Порошенка (+8,4%), часткове падіння рейтингу Радикальної Партії О.Ляшка (-4,8%), певну стабілізацію позицій Громадянської позиції (+0,6%), відносне падіння показників ВО «Батьківщина» (-2,1%). 

Усі інші коливання показників політичних сил знаходяться в межах статистичної похибки і судити про певне зростання чи падіння, не є коректним. Соцопитування було проведено 5-10 вересня 2014 року по всій території України (за виключенням АР Крим та частини Донбасу, де ведуться військові дії).

Опитування проводилось методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондентів. Загалом було опитано 2800 респондентів у віці від 18 років і старше, вибірка репрезентативна загалом для України за показниками віку, статі, розміром населеного пункту та поділом на регіони.

Про це повідомило сьогодні, 16 вересня, інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу