«Регіонали» вирішили підтримувати «Правий сектор», бо той дискредитує нову владу в Україні, – ЗМІ

09:05 2 квітня 2014 р.


Фото: provse.te.ua

Про це інтернет-видання «Еспресо.TV» дізналося з джерел в «Партії регіонів».

Як стало відомо інтернет-виданню «Еспресо.TV» з джерел в «Партії регіонів», «регіонали» прийняли неформальне рішення всіляко підтримувати «Правий сектор», як організацію, яка дискредитує нову владу і дозволить використовувати це в піаркомпанії. Головними «лобістами» праворадикалів у справах по вбивству Сашка Білого та при реєстрації Яроша кандидатом в Президенти були Ганна Герман, Владислав Лук`янов та сестра Олени Лукаш.

Так, головним лоббістом негайної реєстрації Яроша кандидатом в президенти була член ЦВК, рідна сестра Олени Лукаш, екс-заступника глави АП Януковича, яка втікла відразу після повалення режиму Януковича. Про це у себе на «Facebook» написав голова КВУ Олександр Черненко.

В іншій справі, яка стомується роботи парламентської слідчої комісії по розслідуваню вбивства Музичка, «регіонали» Ганна Герман та Владислав Лук'янов також солідаризувалися з «Правим сектором». Про це в себе на «Facebook» написав член парламентської слідчої комісії Микола Княжицький.

«Члени комісії Ганна Герман і Владислав Лук'янов як правило підтримували пропозиції «Правого Сектора». Представники «Батьківщини», «Свободи» і «УДАРу» пропонували проводити фаховий пошук тих, хто порушив закон, якщо таке було. Представники «Партії регіонів» і «Правого сектора» у дебатах і далі вимагали відсторонення міністра Арсена Авакова. Інші вимагали контролю над кримінальним розслідуванням. Наступне засідання комісії у п'ятницю о 10-й ранку», – написав нардеп.

Судячи з усього, «регіонали» прйняли політичне рішення підтримувати політично «Правий сектор» як організацію, котра дискредитує нову владу і дає поживу для російських ЗМІ. В той же час слід нагадати, що, за словами Тетяни Чорновол, в «Правому секторі» ховають представники охорони відомого регіонала Юрія Іванющенка. 

Як писало «Еспресо.TV», зменшення політичних амбіцій Яроша означає втрату політичного даху для кримінальних елементів «Правого сектора». Кримінальна частина «Правого сектора» прекрасно усвідомлює, що поки вони тримаються купи – доти значно менше шансів, що їх посадять.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу