«Регіонали» створили «фронт» для «зачистки країни» (відео)

19:20 1 лютого 2014 р.


Фото: espreso.tv

До його «народної гвардії» зокрема увійде організація «Оплот», чий бійцівський клуб пов’язують із використанням на масових заходах «тітушок».

Прес-служба Харківського обласного осередку «Партії регіонів» повідомляє сьогодні, 1 лютого, що екстренний всеукраїнський зліт керівників її первинних організацій  ухвалив рішення про створення «Всеукраїнської громадської спілки «Український фронт». До його складу увійдуть громадські об'єднання та організації й представники політичних партій та громадяни, які виявлять бажання приєднатися до нього.

Символом суспільного союзу «Український фронт» обрано російську георгіївську стрічку. Як заявив голова Харківської ОДА Михайло Добкін, «назва «Український фронт» особливо символічна».

Він пояснив: «Наш фронт почне зачищати і очищати українську землю від тих, хто прийшов сюди з окупаційними планами». Разом з тим Добкін закликав скористатися «навіть мінімальним і примарним шансом», щоб не допустити громадянської війни: «Поки є можливість мирно вирішити сьогоднішнє протистояння в суспільстві, ми маємо скористатися навіть мінімальним і примарним шансом, щоб зберегти мир  і не допустити громадянської війни і кровопролиття». 

Однак Добкін припустив використання й інших «методів наведення порядку» – «коли всі мирні варіанти врегулювання кризи будуть вичерпані», й додав: «Терпіння наше не безмежне. Коли ми зрозуміємо, що мирний спосіб наведення порядку в нашій країні вичерпаний, ми  будемо це робити по-іншому». Він також назвав те, що відбувається в країні «поганою п'єскою», сценарій якої «написаний не в Україні».

Добкін заявив також: «Дійові особи цієї поганої п'єски виявилися доморощеними, мають посвідчення депутатів всіляких рад, в тому числі і Верховної. Купка оскаженілих націоналістів, спустившись з Говерли, озброївшись не лише сценарієм, але і кийками, вирішила, що вони і є той єдиний український демос, який здатний продукувати національну ідею і проголошувати її від імені всього українського народу». При цьому він звинуватив опозиційні ЗМІ в створенні інформаційної блокади «Партії регіонів» і штучному поділі країни на Схід і Захід.

За даними організаторів зльоту, який проходить у Харкові, в ньому беруть участь близько 6000 осіб у складі 20 делегацій представників обласних організацій «Партії регіонів», нардепи Олег Царьов, Дмитро Святаш, Дмитро Добкін, Анатолій Денисенко, представники дипломатичних кіл, представники КПУ й  понад 50 громадських організацій та об'єднань.

Про це інформує в суботу «Українська правда». Натомість «Радіо Свобода» повідомляє сьогодні, 1 лютого:

«Створений у Харкові всеукраїнський громадський союз «Український фронт» обрав своїм символом георгіївську стрічку. За словами голови Харківської облдержадміністрації і водночас лідера обласної організації регіоналів Михайла Добкіна, назва і символіка нового об’єднання мають нагадати, що 70 років тому бійці українських фронтів у складі радянської армії звільнили державу від нацистських загарбників.

Добкін наголосив: «Кольори георгіївської стрічки говорять про відвагу, яка передається з тих часів, коли російські офіцери у складі російської армії звільняли наші землі від загарбників».

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода у Харкові, «Український фронт» одноголосно вирішили утворити майже шість тисяч учасників екстреного всеукраїнського зльоту керівників первинних організацій Партії регіонів з 20 областей України. Своїм нинішнім завданням «фронтовики» бачать «звільнення Києва від екстремістів, що прибули з західних областей на протести».

Голова Харківської ОДА Михайло Добкін заявив також із трибуни форуму: «Через сімдесят років в Україні з’являється новий «Український фронт», що, як нащадок, звільнятиме нашу землю за прикладом наших дідів та прадідів, як в далекі сорокові роки».

Він запросив увійти до лав «Українського фронту» інші громадські організації та рухи. Серед тих, хто вже зголосився стати «фронтовиками», є члени організації «Оплот». Однойменний з нею бійцівський клуб пов’язують з використанням на масових заходах молодиків спортивної статури, яких називають «тітушками».

При громадському союзі буде сформована «фронтова народна гвардія». Добкін пояснив: «Туди увійдуть воїни-афганці, учасники локальних воєн, представники козацьких полків, хлопці з організацій «Оплот» та «Нічні вовки», всілякі спортивні течії. Цей фронт потрібний, щоб організувати дієздатний захист адміністративних будівель, а також щоб піти на звільнення раніше захоплених адмінбудівель в інших областях».

Голова Харківської ОДА повідомив також, що юридичні представництва громадського союзу найближчим часом відкриють у всіх областях України, а штаб-квартира розташується у Харкові. Стати головним «фронтовиком» Добкін відмовився, зазначивши, оскільки держслужбовець не має права очолювати громадські структури.

ТСН.ua
Відео: ЕСПРЕСО ТВ

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу