«Регіонали» підтримають «амністію» мітингувальникам взамін за звільнення адмінбудівель? (відеотрансляція)

22:04 29 січня 2014 р.


Фото: iPress.ua

У цьому запевняє в середу представник президента у Верховній Раді Юрій Мірошниченко.

 

Після того, як Янукович залишив засідання нардепів-«регіоналів», Мірошниченко розповів журналістам:

«Партія регіонів» на засіданні фракції вийшла на консолідоване рішення, яке передбачає голосування за той погоджений законопроект, який був напрацьований робочою групою і представниками всіх політичних сил. Цей закон підписав я і «Партія регіонів» буде за нього голосувати. Документ передбачає, з одного боку, звільнення адміністративних будівель мітингувальниками – йдеться про органи місцевого самоврядування і органи виконавчої влади».

З іншого боку, як зазначив «регіонал», буде застосована амністія до всіх тих людей, які брали участь у масових заходах і перебувають під слідством, або до яких застосовані санкції. «Таким чином амністія прив'язується до позитивної динаміки щодо розблокування будівель», – заявив Мірошниченко, уточнивши, що державні установи мають бути звільнені і в Києві, і в регіонах.

Депутат також додав: «Разом з тим, такі приміщення як, скажімо, Будинок профспілок або Жовтневий палац так званий, який є поруч з Майданом, сам Майдан, вулиця Хрещатик, на якій є намети ,і самі намети залишаються (в розпорядженні мітингувальників), оскільки ми розуміємо, що в Україні низька температура і людям треба десь грітися».

Про це інформує в середу «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу