Регіонали Львівщини не розпускаються

13:26 2 грудня 2013 р.

Інформація про саморозпуск організацій Партії регіонів на Львівщині не відповідає дійсності. Про це заявила прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів.

Нагадаємо, що сьогодні на Радіо Свобода була розміщена інформація про саморозпуск осередку Партії регіонів у Миколаївському районі Львівської області.

Подаємо текст заяви.

"Будемо відверті, партійці Львівщини, як жителі регіону обурені і не розуміють тієї жорстокості, що мала місце з боку правоохоронних органів на Майдані Незалежності в Києві.
Ми чекаємо від керівництва партії і влади не тільки заяв про провокацію, але й аргументованих доказів, що саме так і сталося. Якщо буде встановлено, що побоїще на Майдані влаштоване за вказівкою людей, що входять до керівництва партії, ми вимагатимемо не тільки їхнього звільнення, але й виключення за лав Партії регіонів.
Жодних партійних конференцій, які єдині легітимні приймати рішення про розпуск партійної організації, не відбувалось. Гучні заяви деяких наших партійців про вихід з партії, продиктовані лишень політичною кон’юнктурою, їхнім прагненням бути у фаворі політичного процесу. Робиться це все не безкорисно.
Водночас, ми заявляємо, що з повагою ставимось до позиції тих, хто не витримує шаленого тиску чи дійсно не розуміє того, що відбувається й звертається із заявами про вихід з партії, але робить це спокійно, без піару і відповідно до вимог Статуту.
Хочемо повідомити всі Засоби Масової Інформації, що сьогодні абсолютно не йдеться по саморозпуск жодної партійної організації.

Прес-служба
Львівської обласної організації Партії регіонів."

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу