«Регіоналів» ідентифікуватимуть у закордонних ЗМІ (доповнено відеосюжетами)

11:57 6 січня 2014 р.


Фото: tyzhden.ua

Голова Спілки українців у Португалії запевняє соратників Януковича: «Відтепер ми розпочнемо легальну перевірку реєстрів прав власності на нерухомість та бізнес структур, пов’язаних з вашими іменами у країнах нашого проживання».

Відтак повністю наведемо звернення голови Спілки українців у Португалії Павла Садохи до членів «Партії регіонів», опубліковане в «Українському погляді» сьогодні, 6 січня:

«У ситуації, до якої ви довели Україну, у вас залишається право скласти свої повноваження і добровільно відшкодувати збитки, заподіяні народу України. Кожне сказане вами слово проти українського народу буде використане проти вас!

В Україні вже не існує системи правосуддя, і тому захищати свою гідність та навіть і своє життя ми будемо самостійно, всіма морально і право дозволеними способами. Відтепер ваші фото, як анонси україно-людиноненависників будуть розповсюджуватися в українських громадах закордоном з проханням миттєвого реагування на ваше перебування у цих країнах.

Вам прийдеться буквально ховатися від своїх співвітчизників. Замість «Щасливого перебування!» у аеропортах вас буде зустрічати «Ганьба!».

У ваших офіційних чи приватних поїздках закордон ви будете боятися, щоб вас не впізнали українці. Ми оперативно інформуватимемо місцеві ЗМІ про вашу приналежність до авторитарно-реакційного режиму.

Відтепер ми розпочнемо легальну перевірку реєстрів прав власності на нерухомість та бізнес структур, пов’язаних з вашими іменами у країнах нашого проживання. Для конкретики розпочнемо з нардепа партії регіонів – Дмитра Святоша, який в перший день Нового року «привітав» українську діаспору образливою лайкою (http://gordonua.com/news/society/Nardep-Partii-regionov-nazval-ukrainskuyu-diasporu-urodami-i-chmoshnikami-4422.html).

Невідомо, що більше розізлило Святоша в українській діаспорі: її монолітність з українцями в Україні і потужна підтримка ЄвроМайдану, чи репутація українських трудових мігрантів, які на відміну від сумнівних бізнесів нардепа (http://2012.chesno.org/meter/person/100/) «чорною», а отже, чесною працею не тільки вирішують свої економічні проблеми, але й пересилають щороку в Україну близько 7 млрд. доларів США допомоги. Отже, просимо всіх небайдужих українців при отриманні інформації про можливе перебування Дмитра Святоша закордоном надавати цю інформацію в українські ЄвроМайдани в Європі та інших країнах, де вони створені для швидкого реагування і організації акцій засудження».

Як інформував «ЩЛ», представники української діаспори в США передали президенту цієї держави список українських чиновників, проти яких закликали Білий дім ввести санкції, які вже на порядку денному Європарламенту, а у Львові пікетують біля «регіонала».

dailylviv.com

До теми

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу