Регіонала позбавили депутатського мандата

12:01 12 вересня 2013 р.

  • 0

Як пояснює він - за опір євроінтеграції України

Вищий адміністративний суд зобов'язав Центральну виборчу комісію позбавити депутатського мандата депутата Ради від "Партії регіонів" - одесита Ігоря Маркова. Про це повідомляє "Український тиждень".

Позов із вимогою позбавити Маркова мандата подав до Вищого адміністративного суду екс-депутат Юрій Кармазін - після того, як правоохоронці виявили, що на виборах до Верховної Ради у 133 одномандатному окрузі, де одесит балотувався як самовисуванець і набрав 26,6% голосвів виборців, на його користь було сфальсифіковано 6038 бюлетенів. Натомість Марков вважає, що його обвинувачення у фальсифікаціях на виборах пов'язані з тим, що він виступає проти євроінтеграції України й не має наміру голосувати за законопроекти, які сприяють підписанню угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Раніше через суди вже було позбавлено депутатського мандата одного регіонала, Андрія Веревського, й трьох від опозиційного Всеукраїнського об'єднання "Батьківщини" - Сергія Власенка, Олександра Добмровського та Павла Балогу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу