Регіонала позбавили депутатського мандата

12:01 12 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3143

Як пояснює він - за опір євроінтеграції України

Вищий адміністративний суд зобов'язав Центральну виборчу комісію позбавити депутатського мандата депутата Ради від "Партії регіонів" - одесита Ігоря Маркова. Про це повідомляє "Український тиждень".

Позов із вимогою позбавити Маркова мандата подав до Вищого адміністративного суду екс-депутат Юрій Кармазін - після того, як правоохоронці виявили, що на виборах до Верховної Ради у 133 одномандатному окрузі, де одесит балотувався як самовисуванець і набрав 26,6% голосвів виборців, на його користь було сфальсифіковано 6038 бюлетенів. Натомість Марков вважає, що його обвинувачення у фальсифікаціях на виборах пов'язані з тим, що він виступає проти євроінтеграції України й не має наміру голосувати за законопроекти, які сприяють підписанню угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Раніше через суди вже було позбавлено депутатського мандата одного регіонала, Андрія Веревського, й трьох від опозиційного Всеукраїнського об'єднання "Батьківщини" - Сергія Власенка, Олександра Добмровського та Павла Балогу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:30 22 жовтня 2019 р.

У трьох районах Львівщини будуть місцеві вибори

22 та 29 грудня у низці областей України, серед яких – Львівщина, відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, а також додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 555

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 576

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1098