«Регіонал», шантажуючи надзвичайним станом, «заганяє» опозицію в уряд (відео)

21:30 28 січня 2014 р.


Фото: day.kiev.ua

Заступник голови фракції «ПР» Юрій Воропаєв заявив: «І громадянська війна висить у повітрі, і оголошення НС висить. Опозиція нарешті має подумати і сказати: Яценюка не можемо, тому пропонуємо іншу кандидатуру. А вони нічого не пропонують».

У «Партії регіонів» вважають, що опозиції повинна вже завтра визначитися з кандидатом, який очолить уряд. У протилежному разі на країну чекає введення надзвичайного стану та розкол.

Зокрема, заступник голови фракції ПР Юрій Воропаєв обурюється: «І громадянська війна висить у повітрі, і оголошення надзвичайного стану висить. Треба думати не про себе, а про народ і державу. Опозиція нарешті має подумати і сказати: Яценюка не можемо, тому пропонуємо іншу кандидатуру. А вони нічого не пропонують».

Однак голова фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк, якому президент пропонував очолити Кабінет міністрів, до сьогодні відмовлявся це зробити. А лідер «УДАРу» Віталій Кличко заявив, що ані себе, ані членів своєї партії у складі уряду за президента Януковича не бачить. Він стверджує: «Я не готовий працювати в уряді, я не бачу себе в уряді Януковича. Я не бачу, що представники партії УДАР працюватимуть у складі цього уряду».

Натомість лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок запевнив, що сьогодні це питання не обговорювали, ва середині опозиції ще теж не мізкували. Він пояснює: «Європа каже, що ідеально – коли уряд коаліційний. Але брати на себе співвідповідальність, коли Україна на межі дефолту, катастрофічний настрій людей – не зовсім правильно».

Про це інформує у своєму відеосюжеті «ТСН.ua».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу