Реформа міліції залежить від перемоги грузинів над харків'янами, – голова Громради

16:57 30 грудня 2015 р.

У Міністерстві внутрішніх справ є конфлікт між двома командами реформаторів – так званою харківською групою, яка сформована з правозахисників-харків’ян, та, умовно кажучи, грузинами.

Про це сьогодні, 30 грудня, під час відкритих зборів Громадської ради при ГУ МВСУ у Львівській області, які відбулися у Львівському прес-клубі, повідомив голова Громадської ради Рустам Курбанов.

- Я бачу серйозний кофлікт між командою міністра внутрішніх справ Авакова, яка, в основному, сформована з харків’ян, правозахисників, і командою, умовно кажучи, грузинів. Моє відчуття, що ідеологічний, позиційний та концептуальний конфлікт між цими двома командами всередині Міністерства внутрішніх справ є однією з причин, чому прозорість атестації міліції-поліції буде засунута на другий план. Надто сильний – вутрішній конфлікт, боротьба за ресурси і світогляд, - каже він.

За його словами, грузинська команда сьогодні хоче дуже простої речі: повного демонтажу міліції – аж до основи.

- Тут я з ними згоден. Я не згоден з ними за іншими пунктами. Україна – не Грузія, за всієї поваги до Грузії. Те, що вдалося зробити в Грузії швидко і якісно, в Україні не вдасться. Грузія має населення – чотири мільйони, без війни на той момент, без тоді ще втрачених теритоорій. А в Україні – понад сорока мільйонів, значно більша держава, і так швидко не вийде. Ми – надто велика держава. Тому грузинське завзяття повинно бути помножене на прагматизм того, що ми хочемо потім одержати, - каже Рустам Курбанов.
 
За його словами, реформи розпочнуться тоді, коли одна із цих команд отримає перемогу у внутрішій боротьбі.

- Як тільки якась команда отримає перемогу, то в розрізі 2-3 кварталів ми повернемося до питання прозорості поліції і її реформування. Але на той момент може бути запізно,- вважає він.


 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу