«Радниками» бандформувань «ДНР/ЛНР» оформлено майже 2 тисячі діючих російських офіцерів», – СБУ (відео)

18:18 29 липня 2015 р.


Фото: прес-центр СБУ

Затриманий на сході України майор російської армії Старков повідомив під час допиту: «Участь російських військових у бойових діях на сході носить масовий характер. Зокрема, «радниками» терористів «ДНР/ЛНР» оформлено майже 2 тисячі діючих російських офіцерів».

Голова Служби безпеки України Василь Грицак навів сьогодні, 29 липня, у ході спільного брифінгу з керівником Державної прикордонної служби України Віктором Назаренком беззаперечні докази приналежності до кадрового складу Збройних сил Росії «військового ДНР», затриманого на КП «Березове». Як повідомив Василь Грицак, співробітники спецслужби встановили, що затриманий Володимир Старков на сьогодні проходить дійсну військову службу у військовій частині міста Новочеркаськ Ростовської області Російської Федерації на посаді начальника служби ракетно-артилерійського озброєння. Військове звання – майор.

Майор Старков повідомив, що участь російських військових у бойових діях на сході носить масовий характер. Зокрема, «радниками» терористів «ДНР/ЛНР» «оформлено» майже 2 тисячі діючих російських офіцерів.

«Існує чітко налагоджений механізм координації і безпосередньої участі кадрових військовослужбовців Збройних сил РФ в агресії Росії проти нашої держави», – наголосив голова СБУ.

Про це повідомили сьогодні, 29 липня, в прес-центрі СБУ.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу