Радехівська РДА перейшла в підпорядкування Народної Ради

12:55 27 січня 2014 р.


Фото: rrda.lviv.ua

Заяву про це написали в понеділок виконувач обов’язків її голови й три його заступники.

У ній вони зобов’язалися виконувати розпорядження та накази Народної Ради України. Про це повідомив заступник голови Радехівської районної організації ВО «Свобода» Юрій Щудло. 

За його словами, сьогодні в Радехові продовжувалося блокування райдержадміністрації. На вимогу громади керівництво Радехівської РДА написало заяви, в яких, зокрема, засвідчило свою волю до виконання актів та розпорядчих документів Народної Ради України в обсягах і порядку відповідно до законів України та встановленої посадової інструкції. Написані заяви керівництво райдержадміністрації віддало голові Радехівської районної ради, члену ВО «Свобода» Емілії Мельник. 

Про це повідомляє сьогодні, 27 січня, прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода» нагадує, що 24 січня в Радехові на Львівщині громада заблокувала приміщення районної державної адміністрації. 

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу