Радехівська райдержадміністрація на Львівщині отримала нового голову

12:40 1 березня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У сесійній залі Радехівської районної ради відбулося офіційне представлення нового голови районної державної адміністрації Сергія Іваха.

Про це повідомили в п’ятницю, 1 березня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська ознайомила присутніх керівників підприємств, організацій та установ, а також представників громадськості Радехівщини з розпорядженням Президента України Петра Порошенка №27/2019-рп від 26 лютого 2019 про призначення Сергія Іваха головою Радехівської районної державної адміністрації».

Сергій Івах зазначив: «Не словами, а своєю працею постараюся максимально зробити корисного для людей, щоб громада Радехівщини переконалася у дієвості виконавчої гілки влади. Пріоритетним напрямом для мене буде освіта. Я твердо переконаний в тому, що нам потрібно інвестувати освіту, бо це – майбутнє Української незалежної держави. Райдержадміністрація максимально сприятиме тому, щоб бізнес, який прийшов на Радехівщину якомога активніше розвивався, бо це – економічна основа, на якій буде розвиватися майбутнє Радехівщини».

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу