Питання Донбасу може розколоти багато партій, – політолог

19:48 8 серпня 2018 р.

  • 0
  • 846


Відео: Львівський прес-клуб

Тим кандидатам, які будуть брати участь у президентських, парламентських та місцевих перегонах на Донеччині, треба готуватися до жорстких виборів. Місцева політична мафія так просто не віддасть свою владу. Вона буде боротися за неї із залученням працівників бюджетної сфери і за допомогою підкупу, і за допомогою місцевих кримінальних елементів.

Про це сьогодні, 8 серпня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори -2019» на тему: «Як ситуація на Донбасі може вплинути на президентські вибори-2019?», заявив голова правління ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», політолог Станіслав Федорчук.

На його думку, така ситуація склалася через те, що навіть на звільнених територіях Донеччини не було покарано ані колаборантів, які співпрацювали з російськими окупантами, ані кримінальних злочинців. Цим категоріям вдалося домовитися з СБУ, поліцією та адміністрацією і довести, що вони можуть принести їм користь. 

- На жаль, якщо говорити про український Донбас, то він був зігнорований. З Києва не бачать і не хочуть бачити українських активістів. Тому що українські активісти не є власниками заводів, не мають жодних капіталів і не мають своїх бандитських угруповань. Відбудова Донеччини та Луганщини для багатьох українців є дражливим питанням: чому ми маємо відбудовувати те, що зруйнувала російська армія? І є такі політики й журналісти, які закликають відмовитися від цих «прокажених людей та територій», і зрештою, воно само собою розсмокчеться. Або, як кажуть у Львові, «то ся зробить». Так ось: «то ся не зробить». І питання Донбасу може розколоти багато партій. Тому що єдиного українського сценарію, який є консолідованою позицією держави Україна, я не зміг побачити. Є окремі пропозиції. Але всі вони є кон’юнктурними реконструкціями, а не конструктивними планами на майбутнє, - вважає Станіслав Федорчук. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 276

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 966

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 654

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 396