«П’ята колона» насичена громадськими об’єднаннями та особами, – екс-заступник голови СБУ (відео)

21:23 26 березня 2015 р.


Фото: sockraina.com

Росія зараз робить ставку на саморуйнацію України. І ми, українці, замість того, щоб згуртуватися, починаємо: хтось красти, хтось тягнути, хтось збагачуватися. І половину роботи робимо за Путіна самі. Війна – це 30% загрози для України. А 70% – це те, що очікує Путін: розвал економіки, соціальний вибух і розрив держави зсередини.

Про це сьогодні, 26 березня, під час інтернет-відеомосту між Львовом і Одесою на тему «П'ята колона» Кремля у Львові і в Одесі: як її виявити і нейтралізувати?» заявив екс-заступник голови Служби безпеки України, голова спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський.

За його словами, олігархи, які не розуміють, за рахунок якої держави вони збагачуються, наживаються на українському народові, але не усвідомлюють, що саме цей народ їх годує і терпить і дає їм збагачуватися, не можуть бути в цій державі. Вони повинні піти геть. Але інтереси олігархів, які ризикують своїм багатством, і розуміють, що як прийде Путін, то вони втратять все, на певному етапі збігаються з інтересами української нації.

- Я хочу вам сказати, як людина військова і економіст: якщо нам не вдасться огородити або заборонити витік капіталу з України за кордон, ми ніколи не поправимо економіку. Тільки контроль за викачуванням капіталу з України може нам покращити ситуацію, - каже Олександр Скіпальський.

Він також вважає, що аби побороти п’яту колону, потрібна політична воля керівництва, розуміння розвитку суспільства, його закономірностей, історичної минувшини. Бо лише шляхом прийняття рішення побороти цю гідру буде непросто.

- Відкрита війна, яка ведеться з Україною з боку Росії на сході, не є повномасштабною і повноцінною. Це така змішана, гібридна війна. Її, швидше, можна назвати терміном, який озвучив Путін – це війна примусу України стати покірною, - каже генерал-лейтенант.

Олександр Скіпальський стверджує, що Путін найбільше розраховує на те, що процеси, які відбуваються всередині самої України, приведуть до того, що Україна, як держава, завалиться з точки зору політики, економіки і управління державою.

- Він на це більше сподівається, ніж на військову частину, відмежовуючись від своєї участі у цій агресії. Тому п’ятій колоні відводиться дуже визначне місце поруч з розвідувальною діяльністю та діяльністю диверсійних структур, а також агентури впливу. Тобто, мені здається, що ми повинні більше говорити про п’яту колону, яка насичена в першу чергу громадськими об’єднаннями, персоналіями та особами, які не поділяють українські цінності, - каже колишній заступник голови Служби безпеки України.

Довідка
Організатори відеомосту : Львівський прес-клуб і Одеський прес-центр «Паритет».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:23 26 лютого 2021 р.

У Львові підняли прапор кримських татарів

26 лютого — День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Цьогоріч відзначається 7 річниця від проведення мітингу кримських татарів та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

Рубрика: Політика

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу