«П’ята колона» насичена громадськими об’єднаннями та особами, – екс-заступник голови СБУ (відео)

21:23 26 березня 2015 р.


Фото: sockraina.com

Росія зараз робить ставку на саморуйнацію України. І ми, українці, замість того, щоб згуртуватися, починаємо: хтось красти, хтось тягнути, хтось збагачуватися. І половину роботи робимо за Путіна самі. Війна – це 30% загрози для України. А 70% – це те, що очікує Путін: розвал економіки, соціальний вибух і розрив держави зсередини.

Про це сьогодні, 26 березня, під час інтернет-відеомосту між Львовом і Одесою на тему «П'ята колона» Кремля у Львові і в Одесі: як її виявити і нейтралізувати?» заявив екс-заступник голови Служби безпеки України, голова спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський.

За його словами, олігархи, які не розуміють, за рахунок якої держави вони збагачуються, наживаються на українському народові, але не усвідомлюють, що саме цей народ їх годує і терпить і дає їм збагачуватися, не можуть бути в цій державі. Вони повинні піти геть. Але інтереси олігархів, які ризикують своїм багатством, і розуміють, що як прийде Путін, то вони втратять все, на певному етапі збігаються з інтересами української нації.

- Я хочу вам сказати, як людина військова і економіст: якщо нам не вдасться огородити або заборонити витік капіталу з України за кордон, ми ніколи не поправимо економіку. Тільки контроль за викачуванням капіталу з України може нам покращити ситуацію, - каже Олександр Скіпальський.

Він також вважає, що аби побороти п’яту колону, потрібна політична воля керівництва, розуміння розвитку суспільства, його закономірностей, історичної минувшини. Бо лише шляхом прийняття рішення побороти цю гідру буде непросто.

- Відкрита війна, яка ведеться з Україною з боку Росії на сході, не є повномасштабною і повноцінною. Це така змішана, гібридна війна. Її, швидше, можна назвати терміном, який озвучив Путін – це війна примусу України стати покірною, - каже генерал-лейтенант.

Олександр Скіпальський стверджує, що Путін найбільше розраховує на те, що процеси, які відбуваються всередині самої України, приведуть до того, що Україна, як держава, завалиться з точки зору політики, економіки і управління державою.

- Він на це більше сподівається, ніж на військову частину, відмежовуючись від своєї участі у цій агресії. Тому п’ятій колоні відводиться дуже визначне місце поруч з розвідувальною діяльністю та діяльністю диверсійних структур, а також агентури впливу. Тобто, мені здається, що ми повинні більше говорити про п’яту колону, яка насичена в першу чергу громадськими об’єднаннями, персоналіями та особами, які не поділяють українські цінності, - каже колишній заступник голови Служби безпеки України.

Довідка
Організатори відеомосту : Львівський прес-клуб і Одеський прес-центр «Паритет».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу