Шубка, Зібран, Хміль – соціологи визначили лідерів перегонів у 115 окрузі

18:48 4 липня 2019 р.

П’ять партій потрапляють до парламенту від округу №115 у Львові

«Європейська солідарність», «Слуга народу», «Голос», «Свобода», «Батьківщина» мають найбільше симпатиків серед тих, хто готовий прийти на вибори Верховної Ради 21 липня у виборчому окрузі №115. Межі округу охоплюють Сихівський і частину Личаківського районів Львова та Винники.

За межею прохідного п’ятивідсоткового бар’єру перебувають «Самопоміч», «Українська стратегія», «Громадянська позиція», «Сила і честь», «Радикальна партія Ляшка», «Рух нових сил Михайла Саакашвілі». Разом за «Опозиційну платформу - За життя» і “Опозиційний блок» тут готові голосувати три відсотки опитаних.  

Про такі результати соціологічних досліджень на Львівщині, що розпочалися з виборчого округу №115, повідомив голова ВГО «Передові правові ініціативи» Роман Редько.

- 45 відсотків виборців не вважають важливою належність кандидата-мажоритарника до партії, а 25 відсотків підтримують самовисуванця. Лише для 11% виборців має значення партія, яка висуває кандидата, - говорить Роман Редько.

Цікаво, що майже 16% виборців в окрузі №115 у Львові, які мають намір прийти на вибори, ще не вибрали партію, за яку голосуватимуть 21 липня. А більше половини опитаних досі не визначилися зі своїм кандидатом у народні депутати-мажоритарники. Півтора відсотка виборців готові, навіть, зіпсувати бюлетені.

Загальний відсоток готових голосувати в окрузі №115 є трохи менший, ніж був він тут під час президентських виборів.

З-поміж претендентів на перемогу в одномандатному окрузі №115 найбільшу підтримку на початку липня має кандидатка від «Слуги народу» Катерина Шубка – 12,1 відсотка. На другому місці самовисуванець Андрій Зібран – 11,6%. Значно меншу прихильність серед тих, хто вже обіцяє прийти на вибори 21 липня, мають самовисуванець Михайло Хміль – 6,4%, представник «Самопомочі» Андрій Москаленко – 4,8%, самовисуванець Володимир Квурт – 3,2 %, представниця партії «Голос» Наталія Піпа – 3,1%, самовисуванець Юрій Михальчишин – 2,7%, представник «Батьківщини» Богдан Рабешко – 1%, представник партії «Патріот» Назар Янкович – 0,6%, самовисуванець Руслан Секела – 0,2%.

 - Ми можемо констатувати, що виборці готові віддати свої голоси за тих кандидатів, які досі не брали участі в політиці, - наголосив Роман Редько. - На початку опитування виборці готові були віддати свої голоси за кандидата від партії «Слуга народу». Але вже в наступні дні виборчі симпатії схилялися до Андрія Зібрана.  

Роман Редько також сказав, що в опитувальнику не було запитання: «Чому саме цьому кандидату віддаєте свій голос?».

За його словами, у виборчому окрузі №115 було опитано майже 12 тисяч респондентів.

Довідка

З 1 липня ВГО «Передові правові ініціативи» розпочала масштабне опитування в Україні. На 199 виборчих округах буде опитано по 3000 респондентів, це приблизно 550 тисяч виборців в Україні. У понеділок, 8 липня, на сайті ППІ оприлюднять  результати опитування. Вибірка - з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років. Дослідження проводиться за методикою великих чисел, шляхом інтерв’ювання face-to-face, в режимі онлайн через мобільні додатки. Похибка репрезентативності не перевищує 1,5%.

ВГО «Передові правові ініціативи» досліджує симпатії виборців, їхні уподобання щодо кандидатів-мажоритарників, які балотуються в одномандатних виборчих округах. А також - симпатії виборців щодо партій у загальнонаціональному масштабі, в розрізі областей і обласних центрів. Дослідження розпочинає із Західної України, а в неділю, 7 липня, закінчить їх на Сході.

Межі 115-го виборчого округу охоплюють Сихів, Винники і частину Личаківського району.

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу