П’ять фракцій Львівської міськради підтримали пропозицю голови ЛОДА

18:00 23 червня 2017 р.

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський опублікував заяву фракцій ВО «Свобода», «Народний контроль» «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Громадянська позиція», «Українська Галицька Партія» й «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у ЛМР.

У «Заяві щодо передачі повноважень управління ТПВ у м. Львові Львівській обласній державній адміністрації, яку опублікував депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський, зазначено:

«Сьогодні, коли виникла реальна загроза здоров’ю та безпеці мешканців нашого міста, кожен наш крок і рішення мають бути скеровані винятково на дотримання інтересів громади Львова та випередження екологічного лиха. Зараз немає бути місця ані політичному протистоянню, ані боротьбі амбіцій.

На жаль, маємо невтішний результат роботи виконавчих органів влади Львова на чолі із міським головою Андрієм Садовим. За понад рік, що минув від Грибовицької трагедії, не лише не вдалося наблизитися до розв’язання сміттєвої кризи, а навпаки проблема максимально загострилася та зайшла у глухий кут. Відтак, треба визнати: якщо місто не спроможне самостійно вибратися із сміттєвого полону, потрібно надати можливість спробувати це зробити іншим.

Готовність забезпечити регулярне вивезення та захоронення твердих побутових відходів із Львова при наданні для цього відповідних важелів та інструментів задекларувала держава. Відтак підтримуємо пропозицію ЛОДА про передачу їй передачі повноважень управління твердих побутових відходів у Львові терміном на два роки.

Маємо також зважити на фінансову складову питання. Лише за рік із бюджету Львова було витрачено понад 300 млн грн на возіння відходів по всій Україні. Натомість вивіз і захоронення твердих побутових відходів на полігонах області дозволяє зекономити принаймні половину цієї суми. Водночас кожна копійка має бути контрольованою та облікованою, аби кошти громади не витрачалися на марно.

Отож закликаємо міського голову Андрія Садового не просто дати згоду ЛОДА, а негайно розпочати переговорний процес із залученням усіх сторін – керівників області та міста, голів фракцій Львівської міської ради. Забезпечити юридичний супровід процесу департаментом Львівської міської ради, який має підготувати усі необхідні документи для проведення процедури передачі повноважень до пленарного засідання сесії Львівської міської ради 29 червня.

Зі свого боку, як депутати, гарантуємо безперервний контроль за використанням коштів і виконанням обов’язків, які на себе готова взяти Львівська обласна державна адміністрація, аби інтереси та сподівання львів’ян не були порушені.

Львів – не місце для політичних баталій. Мешканці міста мають бути звільнені від сміттєвого терору. Львів’яни – гідні того, аби почуватися комфортно і безпечно на вулицях свого міста. І наше завдання – зробити все можливе, аби гарантувати їм це!!!».

Цю заяву опублікував на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

dailylviv.com

До теми

13:59 15 квітня 2021 р.

4,5 кандидата на одне місце: за громадську раду при Львівській ОДА голосуватимуть 12-15 травня

Завершився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі у формуванні нового складу Громадської ради при облдержадміністрації. Загальна кількість поданих заявок від кандидатів - 158.

Рубрика: Політика

11:47 15 квітня 2021 р.

Міністри закордонних справ країн Балтії летять в Київ з аеропорту Вільнюса

Міністри закордонних справ Литви, Латвії та Естонії вирушили до Києва, щоб висловити свою підтримку Україні з огляду на дедалі більшу напругу, яку спричиняє зростання російських сил на кордоні двох країн.

Рубрика: Політика

11:35 15 квітня 2021 р.

Польща за конкретні рішення НАТО для підтримки суверенітету й територіальної цілісності України

Під час відеоконференції Північноатлантичної ради голови дипломатії та міністри оборони країн НАТО обговорювали питання скупчення російських військ у прикордонних з Україною зонах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу