П’ять фракцій Львівської міськради підтримали пропозицю голови ЛОДА

18:00 23 червня 2017 р.

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський опублікував заяву фракцій ВО «Свобода», «Народний контроль» «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Громадянська позиція», «Українська Галицька Партія» й «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» у ЛМР.

У «Заяві щодо передачі повноважень управління ТПВ у м. Львові Львівській обласній державній адміністрації, яку опублікував депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський, зазначено:

«Сьогодні, коли виникла реальна загроза здоров’ю та безпеці мешканців нашого міста, кожен наш крок і рішення мають бути скеровані винятково на дотримання інтересів громади Львова та випередження екологічного лиха. Зараз немає бути місця ані політичному протистоянню, ані боротьбі амбіцій.

На жаль, маємо невтішний результат роботи виконавчих органів влади Львова на чолі із міським головою Андрієм Садовим. За понад рік, що минув від Грибовицької трагедії, не лише не вдалося наблизитися до розв’язання сміттєвої кризи, а навпаки проблема максимально загострилася та зайшла у глухий кут. Відтак, треба визнати: якщо місто не спроможне самостійно вибратися із сміттєвого полону, потрібно надати можливість спробувати це зробити іншим.

Готовність забезпечити регулярне вивезення та захоронення твердих побутових відходів із Львова при наданні для цього відповідних важелів та інструментів задекларувала держава. Відтак підтримуємо пропозицію ЛОДА про передачу їй передачі повноважень управління твердих побутових відходів у Львові терміном на два роки.

Маємо також зважити на фінансову складову питання. Лише за рік із бюджету Львова було витрачено понад 300 млн грн на возіння відходів по всій Україні. Натомість вивіз і захоронення твердих побутових відходів на полігонах області дозволяє зекономити принаймні половину цієї суми. Водночас кожна копійка має бути контрольованою та облікованою, аби кошти громади не витрачалися на марно.

Отож закликаємо міського голову Андрія Садового не просто дати згоду ЛОДА, а негайно розпочати переговорний процес із залученням усіх сторін – керівників області та міста, голів фракцій Львівської міської ради. Забезпечити юридичний супровід процесу департаментом Львівської міської ради, який має підготувати усі необхідні документи для проведення процедури передачі повноважень до пленарного засідання сесії Львівської міської ради 29 червня.

Зі свого боку, як депутати, гарантуємо безперервний контроль за використанням коштів і виконанням обов’язків, які на себе готова взяти Львівська обласна державна адміністрація, аби інтереси та сподівання львів’ян не були порушені.

Львів – не місце для політичних баталій. Мешканці міста мають бути звільнені від сміттєвого терору. Львів’яни – гідні того, аби почуватися комфортно і безпечно на вулицях свого міста. І наше завдання – зробити все можливе, аби гарантувати їм це!!!».

Цю заяву опублікував на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу