Путінська Європа: від Лісабона до Владивостока, – експерт

12:59 23 лютого 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Москва ще не досягла поставлених цілей не тактичних, ні стратегічних. Тому Росії не вигідно заморожування конфлікт на сході України.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту у Львівському прес-клубі між Львовом – Москвою–Петрозаводськом на тему: «Як цьогорічні мінські домовленості вплинуть на агресивну політику Росії проти України і реакцію на війну в Донбасі країн ЄС і США?» заявив військовий експерт Владислав Дейнеко.

«Вона переслідує більш глобальні цілі – започаткування діалогу з Євросоюзом, а, може, і з США щодо пошуку нової моделі європейської безпеки. Як колись заявив Владімір Путін – «від Брюселя до Владивостока».

Отже, через ескалацію військових дій на Сході, можливо, Москва намагається змусити Брюсель шукати якихось каналів діалогу щодо цього питання.

Я думаю, бойові дії на Сході Україхни продовжаться. Тут треба зосередитися на пошуку інструментів започаткування політичного діалогу з Росією, передусім. Адже вона стоїть за терористами. Домагатися посилення санкцій проти Росії. Сьогодні вже мова йде про можливість відключення Росії від банківської системи Свіфт.

Є багато інших інструментів економічого тиску, які досі не використані ЄС. Ми знаємо що бюджет  РФ на 50% формується від поставки нафти і газу в ЄС. Європа цілком в стані замінити імпорт російської нафти поставкою нафти з інших регіонів світу»,- сказав експерт.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу